Якщо Вам доподлинно відомо, що Ваш ворог читає проти Вас пагубні заклинання, надійдете так. У середовище, по полудні, купите висячий замок чорного кольору. Коли будете віддавати за нього гроші, здачу з покупки не беріть. Не заходячи в будинок, віднесіть замок в осиковий лісочок. Там повісьте його на сучок і, перед тим як закрити замок на ключ, скажіть оберіг:

Як я цей замок закрила,

Так щоб жодна гадина рот не відкрила

Що мені ворог мій бажати стане,

Тим же словом закляття його дістане

Піди, слово зле, лихе, повз мене,

Повз мого швидкого коня,

Повз сад, мимо будинку мого,

Знайди, зле слово, хазяїна свого

Нехай усе, що він мені пошле,

На нього із цієї години піде

Слово моє лепко,

Справа моє міцно.

Ключ, замок, мова. Амінь (тричі).

Загадкове і Таємниче:
Кожному можна порекомендувати переписати обережний заговор від неприємностей на папірець і носити його завжди при собі або ж регуля
Якщо Вам потрібно піти на зустріч із недругами, те перед виходом з будинку прочитайте особливу заговор над хусткою, якою відразу витр
Знахарки й майстрині здавна захищалися від справ своїх товарок за допомогою такого заговори: Від-Те, бесица, моя сестриця, Ні помело
Розщепите із двох сторін осиковий прутик. Прочитайте над ним особливий обережний заговор й заберіть його з око, під сидіння Вашої маш
У цьому випадку рятує такий обережний заговор: Як не взяти нікому Богородиці Покрова, Так не замучити
Якщо жінці має бути родити в році з нулями, вона, перш ніж поїхати в роддом, повинна прочитати наступний обережний заговор: Іду я на ру

Обереги