З листа:

«Звертаюся до Вас із материнським проханням. Моя дочка Настя незабаром народить. Рік назад під час пологів умерла подруга Насті. Вони разом у школу ходили й були дуже прив'язані друг до друга. Смерть подруги так вплинула на мою дочку, що вона до жаху боїться своїх пологів, говорить, що неодмінно вмре. Водила її до психолога, але лікар не допоміг, тільки брякнув:

- Ще ніхто від цього не вмирав

Ми не встигли їй розповісти про те, що трапилося з Настиной подружкою, а просто сказали, що дочка боїться родити

Настя, почувши її фразу, устала й пішла

Я чула, що Ви публікували у своїх заговорх молитви на благополучні пологи, але, на жаль, я їх не знайшла. Прошу Вас: напишіть у наступній заворіві оберіг для вагітної

Заздалегідь дякую, Андрєєва Г. М.».

Напишіть оберіг на аркуші паперу, що Ваша дочка повинна буде носити із собою до пологів і під час пологів

Пом'янь, Господи, сини едомские в дні Иерусалимови,

Глаголющие: виснажуйте дощенту його!

Або такий обережний заговор...

Господи, дозволь всі скорботі

Без охов, без подихів, без коли,

Без болю, без крові

Як Мати Божия Синочка легко народила,

Так би й мені Вона цього далася

В ім'я Батька й Сина й Святого Духа

Нині й прісно й повік. Амінь.

Загадкове і Таємниче:
Кожному можна порекомендувати переписати обережний заговор від неприємностей на папірець і носити його завжди при собі або ж регуля
Якщо Вам потрібно піти на зустріч із недругами, те перед виходом з будинку прочитайте особливу заговор над хусткою, якою відразу витр
Знахарки й майстрині здавна захищалися від справ своїх товарок за допомогою такого заговори: Від-Те, бесица, моя сестриця, Ні помело
Розщепите із двох сторін осиковий прутик. Прочитайте над ним особливий обережний заговор й заберіть його з око, під сидіння Вашої маш
У цьому випадку рятує такий обережний заговор: Як не взяти нікому Богородиці Покрова, Так не замучити
Якщо жінці має бути родити в році з нулями, вона, перш ніж поїхати в роддом, повинна прочитати наступний обережний заговор: Іду я на ру

Обереги