У попередніх своїх заговорх я вже розповідала Вам, мої дорогі читачі й учні, про швидкі слова. Їх ще називають скоропомощники. Слова ці гарні тим, що їх легко запам'ятати й можна швидко вимовити в той момент, коли Вам буде загрожувати небезпека

Наприклад, углядівши в темряві силует незнайомця, можна підстрахуватися й сказати:

Я поводир, замість очей у тебе дев'ять дір,

Мене не бачиш і не скривдиш. Амінь.

* * *

Якщо Ви побачили, що Ваш чоловік іде додому п'яний, а в цьому стані він має звичку розпускати руки, те, дивлячись на нього у вікно, скажіть:

Дитина без зубів не кусається,

Каліка безногий не пинается,

Так і ти мені шкоди не принесеш,

Коли до мене (ім'я) підійдеш

* * *

У хвилину небезпеки крикніть:

Абара! Оборони, мене (ім'я) захисти! Амінь.

* * *

Якщо на роботі у Вас зложилася критична ситуація й начальник загрожує Вас звільнити, скажіть:

Я ніготь, а ти воша,

Краще мене не трожь. Амінь.

* * *

Зустрівшись випадково на вулиці зі своєю суперницею, не забудьте сказати:

Я в золоті, ти - у говне,

Ти на самоті, чоловік мій при мені

Ключ, слово, справа. Амінь.

* * *

Якщо Ваші сили з ворогом нерівні й Ви розумієте, що він Вас перемагає, відразу вимовте:

Аля - муаля, а з хан! Абара!!!

Загадкове і Таємниче:
Кожному можна порекомендувати переписати обережний заговор від неприємностей на папірець і носити його завжди при собі або ж регуля
Якщо Вам потрібно піти на зустріч із недругами, те перед виходом з будинку прочитайте особливу заговор над хусткою, якою відразу витр
Знахарки й майстрині здавна захищалися від справ своїх товарок за допомогою такого заговори: Від-Те, бесица, моя сестриця, Ні помело
Розщепите із двох сторін осиковий прутик. Прочитайте над ним особливий обережний заговор й заберіть його з око, під сидіння Вашої маш
У цьому випадку рятує такий обережний заговор: Як не взяти нікому Богородиці Покрова, Так не замучити
Якщо жінці має бути родити в році з нулями, вона, перш ніж поїхати в роддом, повинна прочитати наступний обережний заговор: Іду я на ру

Обереги