Про Премилосердну Володарці! До Твого заступлення нині прибігаємо, молінь наших не знехтуй, але милостиво услиши нас, дружин, дітей, матерів і тяжкою недугою пияцтва одержимих, і того заради від Матере своєї - Церкви Христової й порятунку братів, що відпадають, і сестер сродник наших зцілися

Про милостиву матерь Божа, торкнися сердець їх і незабаром вистави від падінь гріховних, до рятівної помірності приведи їх.

Ублагай Сина Свого, Христа Бога нашого, так простить нам гріха наша й не відверне милості Своея від людей своїх, але так зміцнить нас у трезвении й цнотливості

Прийми, Пресвята Богородиця, молитви матерів, про чадех свої сльози що проливають, дружин, про чоловіків своїх ридаючих; чад сірих і вбогих, заблудшими залишених; і всіх нас, до ікони Твоєї що припадають!

И так прийде цей крик наш молитвами Твоїми до престолу Всевишнього

Покрий і дотримай нас від лукавого ловления й всього підступу вражиих, у страшну ж годину результату нашого помози миновати непреткновенно воздушния митарства, молитвами избави нас вечнаго осуду, так покриє нас милість Божа в нескончаемия віка століть. Амінь.

Загадкове і Таємниче:
Насамперед, у день операції ніколи не говорите: «Якщо я вмру...» Запам'ятаєте, що слово «смерть» для Вас у цей час запретно. У жодному ра
Буває, що не тільки в селах немає можливості запросити священнослужителя вичитувати передсмертну молитву й створити соборування, ал
З листа: «З нами на одній сходовій площадці живе сім'я із чотирьох чоловік, і в цій сім'ї є хлопець, якому нині здійснилося двадцять віс
Підіть до сходу сонця на піше перехрестя, прочитайте 90-й псалом («Живий у допомозі Вишняго»), а потім утріться поділом. Обряд цей прово
Діва прекраснейшая, мудра, предивовижна, свята великомучениця Катерина! Всю еллінську мудрість зовсім вивчивши, ораторське мистецтв
З листа: «Я народила свого першого ребенка, хоча дуже його не хотіла. Думала: “Ну, всі, тепер все життя я повинна буду біля нього крутит

Молитви