Предтече й Хрестителеві Христов Іоанні, проповедниче покаяння! Ти неповинне всажден був еси в темницю: аз же, увергнутий у халепу це, гідне по справою моїм приемлю, яко злочинець правди й закону. Всели в моє серце почуття покаяння про гресех моїх! Несть бо не единия злості, не беззаконья, їх же аз, окаянний, не содеях; престрашні греси мої

Учителеві правди! Навчи мя право глаголити про мене самому перед судіями. Не преставаяй і в темниці обличати беззаконнаго Ірода, даруй мі, так щонайпаче зде викриває міні совість моя, так від викриттів ея не возмогу на долзе часу утаити мій злочин. Аще ж засуджений буду зазнати кари, даруй мі бити терпеливу, яко ж ти сам терпеливно несл еси усікновення глави твоея, бажане від Иродиади. Їй, Хрести телю Христов! Простягни мі, рабові твоєму, руку, що хрестила Христа Рятівника мого, так мя излечеши із глибини погибелі. Ти еси більший усіх у породжених дружинами, ти еси перший по Богороди це праведник між человеки. Цього заради прибігаю до тебе аз, имеяй потребу у велицем заступнику, яко великий есмь грішник. Убо й так осінить міні, недостойнаго, благодать твоя, Предтече Господень.

Загадкове і Таємниче:
Насамперед, у день операції ніколи не говорите: «Якщо я вмру...» Запам'ятаєте, що слово «смерть» для Вас у цей час запретно. У жодному ра
З листа: «З нами на одній сходовій площадці живе сім'я із чотирьох чоловік, і в цій сім'ї є хлопець, якому нині здійснилося двадцять віс
Підіть до сходу сонця на піше перехрестя, прочитайте 90-й псалом («Живий у допомозі Вишняго»), а потім утріться поділом. Обряд цей прово
Діва прекраснейшая, мудра, предивовижна, свята великомучениця Катерина! Всю еллінську мудрість зовсім вивчивши, ораторське мистецтв
З листа: «Я народила свого першого ребенка, хоча дуже його не хотіла. Думала: “Ну, всі, тепер все життя я повинна буду біля нього крутит
З листа: «У наших сусідів у роді всі вмирають від раку губи. А справа все в тім, що їхня прабаба плюнула на ікону. Мати попросила її запр

Молитви