Пом'янь, Господи, душу покійних рабів Твоїх, батьків моїх (імена) і всіх сродников по плоті. І прости всі гріхи вольния й невольния, даруй їм Царство й дієприкметник вічних Твоїх благих і Твоя нескінченна й блаженния життя насолоди (поклонитеся). Пом'янь, Господи, душі покійних і вся в надежди Воскресіння до життя вічні покійні батьки й братії нашу, і сестр, і тут лежачі й усюди православні христиани й зі Святими Твоїми идеже присещает світло особи Твого, всіма й нас помилуй, яко Благ і Людинолюбець. Амінь (поклонитеся). Подажь, Господь, залишення гріхів всім колись отшедшим у вірі й надії Неділя отцем, братам і сестрам нашим і створи їм вічну пам'ять

Загадкове і Таємниче:
Насамперед, у день операції ніколи не говорите: «Якщо я вмру...» Запам'ятаєте, що слово «смерть» для Вас у цей час запретно. У жодному ра
Буває, що не тільки в селах немає можливості запросити священнослужителя вичитувати передсмертну молитву й створити соборування, ал
З листа: «З нами на одній сходовій площадці живе сім'я із чотирьох чоловік, і в цій сім'ї є хлопець, якому нині здійснилося двадцять віс
Підіть до сходу сонця на піше перехрестя, прочитайте 90-й псалом («Живий у допомозі Вишняго»), а потім утріться поділом. Обряд цей прово
Діва прекраснейшая, мудра, предивовижна, свята великомучениця Катерина! Всю еллінську мудрість зовсім вивчивши, ораторське мистецтв
З листа: «Я народила свого першого ребенка, хоча дуже його не хотіла. Думала: “Ну, всі, тепер все життя я повинна буду біля нього крутит

Молитви