Якщо Ви заздалегідь знаєте, що шлях Ваш буде нелегкий і повний небезпек, то перехреститеся й прочитайте молитву Чесному Хресту:

Так воскресне Бог, і розточаться врази Його, і так бежат від імені Його ненавидящие Його. Яко зникає дим, так зникнуть; яко тане віск від імені вогню, тако так загинуть біси від імені люблячого Бога й знаменующихся хрестом, і у веселии глаголющих: радуйся, Пречесний і Животворящий Хресті Господень, прогоняяй біси силою на тобі пропятаго Добродії нашого Ісуса Христа, у пекло сшедшего й поправшего силу диаволю, і Хрест, що даровали нам тобі, Свій Чесний на прогнание всякаго супостата. ПРО, Пречесний і Животворящий Хресті Господень! Допомагай мі зі Святою Госпожею Девою Богородицею й з усіма святими повік. Амінь.

От ще один варіант цієї молитви:

Відгороди мя, Господи, силою Честнаго й Животворящого

Твого Хреста й збережи мя від всякаго зла

Загадкове і Таємниче:
Насамперед, у день операції ніколи не говорите: «Якщо я вмру...» Запам'ятаєте, що слово «смерть» для Вас у цей час запретно. У жодному ра
Буває, що не тільки в селах немає можливості запросити священнослужителя вичитувати передсмертну молитву й створити соборування, ал
З листа: «З нами на одній сходовій площадці живе сім'я із чотирьох чоловік, і в цій сім'ї є хлопець, якому нині здійснилося двадцять віс
Підіть до сходу сонця на піше перехрестя, прочитайте 90-й псалом («Живий у допомозі Вишняго»), а потім утріться поділом. Обряд цей прово
Діва прекраснейшая, мудра, предивовижна, свята великомучениця Катерина! Всю еллінську мудрість зовсім вивчивши, ораторське мистецтв
З листа: «Я народила свого першого ребенка, хоча дуже його не хотіла. Думала: “Ну, всі, тепер все життя я повинна буду біля нього крутит

Молитви