Із цією молитвою звертаються до мучеників і сповідників Гурію, Самону й Авиву.

Про святии мучениці й сповідниці Христови Гурие, Самоне й Авиве! Теплии про нас заступники й молитвенници перед Богом, у розчуленні сердець наших, дивлячись на Пречистий Ваш образ, смиренно молимо Вас: почуєте нас, грешнех і недостойнех рабів своїх, сущих у лихах, скорбех і напастех, і, призрев нашого тяжкого й безчисельного гріха, виявите нам свою велику милість, спорудіть нас із глибини греховния, освітите наш розум, зм'якшите зле й окаянне серце, припините заздрість, ворожнечу й розбрати, в нас живучі. Осіните нас миром, любовию й страхом Божиим, ублагаєте Милосерднаго Добродії, так покріт безліч гріхів наших Своїм невиреченим милосердям. Так дотримає Церкви Свою святу від невір'я, єресей і розколів. Так подасть країні нашої мир, благоденство, землі родючість; дружинам любов і згода; чадам слухняність; обидимим терпіння; обидящим страх Божий; скорбну благодушність; радіючу помірність. Усіх же нас так покріт Своею всесильною десницею, і так позбавить від глада, губительства, боягуза, потопу, вогню, меча, навали іноплемінників і междоусобния свари й напрасния смерті. Так відгородить нас ополченням святих Своїх ангелів, у їжаку избавитися нам по результаті нашім з житія цього від підступу лукаваго й таємних повітряних митарств його, і не засудженими предстати Престолу Добродії слави, идеже лици святих ангел з усіма святими вийму славлять Пресвяте й Великолепое ім'я Батька й Сина й Святаго Духа. Нині й прісно й повік. Амінь.

Загадкове і Таємниче:
Насамперед, у день операції ніколи не говорите: «Якщо я вмру...» Запам'ятаєте, що слово «смерть» для Вас у цей час запретно. У жодному ра
Буває, що не тільки в селах немає можливості запросити священнослужителя вичитувати передсмертну молитву й створити соборування, ал
З листа: «З нами на одній сходовій площадці живе сім'я із чотирьох чоловік, і в цій сім'ї є хлопець, якому нині здійснилося двадцять віс
Підіть до сходу сонця на піше перехрестя, прочитайте 90-й псалом («Живий у допомозі Вишняго»), а потім утріться поділом. Обряд цей прово
Діва прекраснейшая, мудра, предивовижна, свята великомучениця Катерина! Всю еллінську мудрість зовсім вивчивши, ораторське мистецтв
З листа: «Я народила свого першого ребенка, хоча дуже його не хотіла. Думала: “Ну, всі, тепер все життя я повинна буду біля нього крутит

Молитви