Хазяї, бажаючи захистити свою худобину від хвороб і напастей, здавна моляться святому великомученикові Георгію Переможцеві. Слова молитви такі:

Про всехвальний, святій великомучениці й чудотворці Георгие! Призри на ни скорою твоею помощию й ублагай Людинолюбця Бога, так не засудить нас, грішних раб Божиих (імена), по беззаконьим нашим, але так створить із нами по велицей Своєї милості; изряднее ж так відгородить нас святих ангел Своїх ополченням, у їжаку позбутися нам, по результаті нашім з житія цього, від підступу лукаваго й тяжких повітряних митарств його, і незасудженим предстати Престолу Добродії Слави. Услиши нас, страстотерпче Христов Георгие, і моли за ни безперестану Триипостаснаго Владику всіх Бога, так благодаті Його людинолюбством, твоею же помощию й заступленням, обрящем милість із ангели й архангели й всіма святими одесную Правосудного Судії статі й Того безперестану славити з Отцем і Святим Духом. Нині й прісно й повік. Амінь.

Загадкове і Таємниче:
Насамперед, у день операції ніколи не говорите: «Якщо я вмру...» Запам'ятаєте, що слово «смерть» для Вас у цей час запретно. У жодному ра
Буває, що не тільки в селах немає можливості запросити священнослужителя вичитувати передсмертну молитву й створити соборування, ал
З листа: «З нами на одній сходовій площадці живе сім'я із чотирьох чоловік, і в цій сім'ї є хлопець, якому нині здійснилося двадцять віс
Підіть до сходу сонця на піше перехрестя, прочитайте 90-й псалом («Живий у допомозі Вишняго»), а потім утріться поділом. Обряд цей прово
Діва прекраснейшая, мудра, предивовижна, свята великомучениця Катерина! Всю еллінську мудрість зовсім вивчивши, ораторське мистецтв
З листа: «Я народила свого першого ребенка, хоча дуже його не хотіла. Думала: “Ну, всі, тепер все життя я повинна буду біля нього крутит

Молитви