Ангелі Божий, предстояй мі від купелі Святого Водохрещення, колико аз преогорчевал тобі злими помисли, кепськими словеси й ганебними деянями в житії моєму! До того ж не памятовах, яко імам тя даннаго мі від Бога хоронителя. Егда аз упивахся вином, або бестудно плясах, або в блуді, розкраданнях і зловживаннях иждивах житіє моє; і в ці дні ти не відлучався ecu від міні, але токмо, яко чистий дух, сумний був ecu про мене, непотрібному рабі. Коли множицею аз бих біля самия смерті, творяй преступния справи й аж ніяк не помишляяй предстати внезапу Богові Судії! Смерть же не постиже мені тоді: і вем, яко ти відвернув ecu ю від міні. Тако вийму охранявши мя, і не єдиний аз есмь, внегда єдиний жительствую в узилищи сем, але з тобою, хоронителеві мій. Аще й не вижду тобі тілесними очима, ти ecu прісно спребиваяй окаянне моїй душі й тілу. Якоже сонце, преходячи скверния місця, не опоганюється, сице й ти, Светоносний ангелі Божий, не возгнушайся моєї смрадности, але николеже відлучайся від міні й у цій темниці. Збережи мя здорова нощию й неприступна в сні диавольскому спокусі. Отжени від міні бессоние. Супроводжуй мі в дні, на щогодини, у всіх входех і исходех моїх. Даруй мі міцність тілесних сил, їжаку понести горькия роботи, у покарання мені налагаемия, гіркі ж паче з вини їх. Застуми мя від злості бісів, люте нападаючих на мою душу: тому що від единаго помаху десниці твоея бежат біси. Паче ж усього отжени від міні сум'яття щиросердечне й ремство шкідливий: сий бо збентежене серцем, не хощу ні на кого й ні на що сприятливо взирати й прісно зде огорчеваюся. Даруй очам моїм сльози про гресех, вустам же тихе глаголание. Не відступи від міні, святий ангелі, і егда душу моя почне разлучатися від тіла, але предстани мі в смертнаго мого одру тихий і радісний, тому що імам тоді видети тобі біля суща. Не остави й послеже мою душу, їжаку ти від Бога віддана бисть непорочне, але яже по смерті моея имать судитися, яко опоганена багатьма грехми. Про хоронителя мій! Призви тоді помолитися про мене й прочия бесплотния сили, так твоїм заступленням помилуваний буду, грішний раб (ім'я), повік. Амінь.

Загадкове і Таємниче:
Насамперед, у день операції ніколи не говорите: «Якщо я вмру...» Запам'ятаєте, що слово «смерть» для Вас у цей час запретно. У жодному ра
Буває, що не тільки в селах немає можливості запросити священнослужителя вичитувати передсмертну молитву й створити соборування, ал
З листа: «З нами на одній сходовій площадці живе сім'я із чотирьох чоловік, і в цій сім'ї є хлопець, якому нині здійснилося двадцять віс
Підіть до сходу сонця на піше перехрестя, прочитайте 90-й псалом («Живий у допомозі Вишняго»), а потім утріться поділом. Обряд цей прово
Діва прекраснейшая, мудра, предивовижна, свята великомучениця Катерина! Всю еллінську мудрість зовсім вивчивши, ораторське мистецтв
З листа: «Я народила свого першого ребенка, хоча дуже його не хотіла. Думала: “Ну, всі, тепер все життя я повинна буду біля нього крутит

Молитви