З листа:

«Ваші заговори для мене добрі помічники й радники, і я щиро дякую Вам за безцінну працю. Я ніколи нікому не розповідала про дивний випадок, що відбувся із мною багато років тому. І от вирішила, що це буде ненецікаво й Вам, і Вашим читачам. Коли мені було сімнадцять років, у мене вмерла мама. Боліла вона недовго, місяця три, тому що в неї був швидкоплинний рак. Крім мами, у мене не було нікого, і я дуже сильно по ній нудьгувала. Я не могла перебувати у квартирі одна, і тому в мене постійно ночував хтось із подруг. Іноді вони приводили із собою хлопців, і тоді вечора в нашій квартирі перетворювалися у вечори танців. Один раз разом з моїми друзями прийшов один хлопець, Андрій, і так трапилося, що я з ним згрішила. Через час я зрозуміла, що вагітно. Андрій більше жодного разу не приходив, і я вирішила зробити аборт. Напередодні цього дня мені приснився дивний сон, начебто моя покійна мама йде із мною поруч і міцно тримає мене за руку. Я неї запитала: «Куди ми йдемо?» І вона мені відповіла, що хоче показати мені місце, де перебувають безвинно загублені душі дитин. Як тільки вона це вимовила, я побачила величезне поле, на якому була незліченна кількість дитячих могил. На цих могилах не було ні хрестів, ні пам'ятників, а тільки якісь цифри. Ми зупинилися в маленького горбка, я прочитала дату й порядковий номер могили. «Що це?» - запитала я маму. «Це місце підготувала ти своєї дочки, моїй внучці, навіщо ти хочеш неї вбити?» Мама говорила незадоволеним голосом, і я стала виправдуватися, говорити про те, що не зможу виростити ребенка одна, але мама перебила мене, говорячи про те, що вона теж ростила мене одна, а потім ласкавим, тихим голосом сказала: «Дивися, я тобі дещо покаджу», і відразу ж після її слів переді мною як на великому екрані виникло зображення. Ясний сонячний день, на крамничці сидить гарна молода жінка й біля її бігають дівчинки-близнюки. На обох дівчинках однакові рожеві платтячка й маленькі червоні туфельки. Бачення було так яскраво й так жваво, що я навіть відчула спеку літнього дня. Від побаченого я відчула в груди таку непередавану ніжність, що з очей моїх заюшили сльози. У цей момент моя мама поклала свою руку мені на плече й вимовила: «Ця жінка - твоя ще не породжена дочка й твої онученята. Не вбивай їх, адже в них тече моя кров».

Коли я прокинулася, то довго не могла позбутися від відчуття того, що все побачене в сні було наяву. Діставши із сумки листок, з яким я повинна була йти на аборт, і розглянувши його, я просто отетеріла. На ньому стояла дата й номер черговості в тім же порядку, у якому були написані цифри на дитячій могилі з мого сну! Я порвала цей аркуш на дрібні шматочки й викинула його. Народжену дівчинку я назвала Таней, і я дуже рада, що тоді не зробила аборт, але ж це моя мама посприяла мені в моєму рішенні

А тепер про головний. Через роки моя дочка вийшла заміж і народила двох дівчинок-близнючок. Один раз літнім днем я приїхала до них у гості й побачила, як моя Таня сидить біля свого будинку на крамничці, а мої онученята бігають біля її в рожевих платтячках і червоних туфельках. Побачене було точнісінько як у моєму сні, що я бачила тридцять років тому, напередодні свого майбутнього аборту. Як, яким образом моя мила мама прийшла до мене в сні з безповоротної сторони, для того щоб уберегти мою душу від гріха вбивства не народженої дитини й тим самим зберегти майбутнє життя моїм внучкам? Я абсолютно впевнена, що це милостивий Господь дозволив моїй мамі відвідати мене в моєму сні».

Молитва за мертвонароджених і нехрещених дитин

Пом'янь, Человеколюбче Господи, душі отшедших раб Твоїх - дитин, які в утробі православних їхніх матерів умерли ненавмисно від невідомих дій, або від труднаго народження, або від якоїсь необережності, і тому не прийняли Святаго Таїнства Водохрещення! Охрести їх, Господи, у море щедрот Твоїх і врятуй неизреченною Твоею благодатию. Амінь.

Молитва матері

Господи, помилуй чад моїх, померлих в утробі моєї! За віру й сльози мої заради милосердя Твого, Господи, не позбав їхнього світла Твого Божественного!

Загадкове і Таємниче:
Насамперед, у день операції ніколи не говорите: «Якщо я вмру...» Запам'ятаєте, що слово «смерть» для Вас у цей час запретно. У жодному ра
Буває, що не тільки в селах немає можливості запросити священнослужителя вичитувати передсмертну молитву й створити соборування, ал
З листа: «З нами на одній сходовій площадці живе сім'я із чотирьох чоловік, і в цій сім'ї є хлопець, якому нині здійснилося двадцять віс
Підіть до сходу сонця на піше перехрестя, прочитайте 90-й псалом («Живий у допомозі Вишняго»), а потім утріться поділом. Обряд цей прово
Діва прекраснейшая, мудра, предивовижна, свята великомучениця Катерина! Всю еллінську мудрість зовсім вивчивши, ораторське мистецтв
З листа: «Я народила свого першого ребенка, хоча дуже його не хотіла. Думала: “Ну, всі, тепер все життя я повинна буду біля нього крутит

Молитви