Заклинання - один з найсильніших методів у роботі майстрів. Але й зняти закляття дуже й дуже непросто. Не слід плутати закляття із прокльоном - це зовсім різні речі. Читаючи заклинання, майстер звичайно звертається до вищих парфумів. Наприклад, всі ми знаємо, що є ангели і є архангели

Що стосується оборонної (захисної) магії, то заклинання завжди вважається більше сильним засобом, чим заговор. Коли я була маленької й тільки починала вчитися, бабуся так пояснювала мені різницю між заклинаннями й заговорми: «Бувають лікарські зілля сильні. Випила їхня людина - і голова відразу пройшла. А бувають і послабее, але й вони допомагають». Те ж можна сказати про заклинання й заговори

Мені доводилося знімати закляття «жаба» (людина весь покривається бородавками), закляття на пияцтво (роблять його звичайно, щоб відомстити або бажаючи нашкодити людині), закляття на втрату й втрату (жертва стає жебрачкою), закляття на сльози, закляття в шляху (на аварії), закляття на порожню торгівлю (коли покупці обходять магазин стороною й прибутку немає). Знімала також закляття на порожню землю (щоб не було врожаю) і багато хто, багато інші

Найстрашніше закляття - це закляття на смерть усього роду

Зрозуміло, я Вас навчу тому, як знімати закляття

Загадкове і Таємниче:
Басеть - гарнішати, ставати краше. Болон болить - вим'я болить (для лікування корів). Ветренник
Асмодей - демон, що винищує, дарующий знання тим, хто до нього звернеться Сатана - його ім'я означає «Супротивник», це демон, що противи
Заклинання - один з найсильніших методів у роботі майстрів. Але й зняти закляття дуже й дуже непросто. Не слід плутати закляття із прок
Нещасливі числа визначають у сполученні із числовим значенням місяця. Наприклад, сьоме серпня (серпень, як відомо, восьмий місяць). Сп
А тепер давайте поговоримо про те, як можна визволити душу з рабства. Не сховаю, що це прокльон знімати важче всього. Як я вже писала ви
Цей розділ самий складний. Його неможливо осягти з ходу. Араби називають вуду «скажена сила», китайці - «удар блискавки». І те й інше ви

Корисно Знати