Довго Троя в положенні облоговому

Залишалася неприступною твердинею,

Але троянци не повірили Кассандре...

Троя, може бути, стояла б і понині.

Без угаву божевільна дівиця

Кричала: «Ясно бачу Трою полеглої в порох!»

Але ясновидців, втім як і очевидців,

В усі століття спалювали люди на багаттях!

В. Висоцький

Скільки ж таких багать було! Хто вважав ці багаття? Хто згадає імена нещасних, що відправилися на болісну смерть? Співгромадяни обвинувачували їх у чаклунстві й зв'язку з дияволом, страшачись їхніх незвичайних здатностей і вміння передбачати майбутнє

Провісників боялися й тому знищували - про всякий випадок, а раптом і правда «поріддя диявола»? Правда, треба сказати, що чаклуни писали один на одного анонімні доноси, прагнучи позбутися від конкурентів. І з кожним новим спаленілим багаттям усе менше й менше залишалося щирих майстрів, що вміли давати точні пророкування

Неуцтво й злість страшні за всіх часів. Керуючись ними, люди знищували ясновидців. Віщуни ж, побоюючись розправи, як могли приховували свій дарунок, щоб не викликати на себе й на своїх близьких гнів неосвіченої юрби. Ніхто з тих, хто переслідував, катував і спалював ясновидців, не замислювався (або не хотів замислюватися) про те, що такий дивний, доброчинний дарунок може бути дарований лише Богом. Навіщо Господь когось нагороджує даром ясновидіння, нам знати не дано. Можливо, за допомогою цих людей Він бажає облагодіяти все людство, адже з їхньою допомогою ми всі могли б уникнути багатьох лих і нещасть

Візьмемо для приклада одкровення Іоанна Богословів. У главі восьмої він говорить, що розіллється гіркий полинь по ріці й третій частині людей загине від вод, тому що стане вона гіркої. Отож, гірку траву (полинь) називають ще чернобильником. Бачите, Іоанн Богослов за багато століть передбачав трагедію, що відбудеться в Чорнобилі...

А що ж самі ясновидці? Що вони говорять і думають про свій дарунок?

Багато хто з них не можуть пояснити, звідки в них з'явилися такі здатності, деякі приховують своє вміння з побоювання прослить ненормальними або шарлатанами й не бажають залучати до себе зайва увага. Що ж, їх можна зрозуміти. Як і за старих часів, до ясновидющого й зараз люди ставляться з більшою підозрою. Тим часом історія зберігає безліч прикладів, коли їхні пророкування збувалися, а люди, прислушавшиеся до провидців, уникали великого лиха

Один раз у салон відомої провісниці Марії-Ганни Ленорман зайшов нікому тоді невідомий лейтенант Наполеон Бонапарт. Провісниця швидко встала й звернулася до всіх присутніх: «Устаньте, перед Вами майбутній імператор Франції!» Від такої заяви Наполеон помітно зніяковів. А провісниця продовжила: «Прийде час, і Ви досягнете таких висот, на які не дане піднятися простим смертним».

Згодом Наполеон, уже будучи імператором Франції, щедро віддячив Ленорман, подарувавши їй мільйон франків. Але коли вона ж пророчила, що Наполеон розведеться з імператрицею Жозефіною й програє війну з Росією, він розгнівався й вислав її з Парижа

Для тих, хто любить Пушкіна й цікавиться його життям, повідомлю, що великому поетові ясновидюща Олександра Пилипівна Кирхоф пророкувала два посилання й смерть, що наздожене його в Росії у віці тридцяти семи років, але разом з тим вона обіцяла йому безсмертну славу. А ще вона радила йому остерігатися високої білявої людини...

Думаю, Вам не потрібно нагадувати, що Пушкін був убитий саме в тридцять сім років білявою й високою людиною. Особливий інтерес викликає те, що пророкування було зроблено за двадцять років до трагічних подій. Незадовго до загибелі Пушкін радився із друзями: чи не краще йому виїхати подалі з Росії? Хто знає, можливо, якби він покинув батьківщину, то для нього все обернулося б інакше.

А от іншої приклад

- Ти завоюєш полмира, - сказала Олександрові Македонському піфія

- Що ж, тоді я збираю військо, - відповів на це молодий цар

- Ні, ще не час. Приходь сюди року через три, і я скажу коли, - заперечила піфія

По закінченні трьох років цар знову з'явився до піфії й запитав:

- Чи не час мені завойовувати мир?

Піфія відповіла негативно. І тільки на третій раз вона сказала:

- Пора!

Літописці й історики затверджують, що якби Македонський почав свої завойовницькі походи трохи раніше, те не видать би йому настільки блискучих перемог...

Іван Грозний за час свого царювання пролив море крові. Нікого не щадив жорстокий цар. Але й у нього бували хвилини просвітління, коли він починав каятися у вчиненому й страшитися гніву Господнього

В один з таких днів він відвідав один монастир і зустрівся там із затворником, про провісні здатності якого йшла слава по всій Русі. Від нього Іван Грозний довідався, що вмре в березні 1584 року

- Отчого я вмру, чи буду відданий або отруєний? - запитав цар

- Більше не можу сказати, - відповів чернець

Не міг або не побажав сказати? Хто знає. Адже, не сказавши цареві правди, він, можливо, урятував десятки життів. Ченця за наказом розгніваного царя стратили в той же день. Думаю, він знав, що його очікує, але все-таки вирішив зробити так, як підказувала йому совість

чиТреба говорити, що пророкування збулося в точності. На початку 1584 року Іван Грозний занедужав. Очевидці свідчили, що цар у буквальному значенні слова гнило заживо й від нього виходив такий огидний захід, що в одній кімнаті з умираючим неможливо було перебувати. 18 березня 1584 року, як і пророчив чернець, цар помер

Дарунок ясновидіння в усіх проявляється по-різному. Хтось здатний указати лише на незначні події, які відбудуться в найближчому майбутньому, а хтось до дрібних подробиць розповість Вам про усім, що відбудеться не тільки завтра, але й у віддаленому майбутньому

Давайте повернемося до відомої ясновидющої Марії-Ганні Ленорман. Коли в Париж увійшли російські війська, група молодих офіцерів заради цікавості (адже про цю віщунку ходили незвичайні слухи!) заглянула до неї. Серед офіцерів перебував С. И. Мурах-Апостол. На питання, що їх очікує, віщунка відповіла, що спереду... насильницька смерть

Повернувшись до С. И. Муравьеву-Апостола, вона сказала: «Ви будете страчені через повішення», - і докладно описала, у що він буде одягнений у годину своєї смерті

С. И. Мурах-Апостол не повірила ясновидющої, адже в ту пору в Росії було заборонено стратити дворян. Проте пророкування Ленорман збулося в зазначений строк, рівно через дванадцять років. Серед п'яти декабристів, присуджених до страти, був і наш герой. Що думав і почував він, коли його вели до ешафота? Можливо, згадував ту жінку, що незбагненним чином відкрила йому завісу таємниці, а він її не послухався

Про Нострадамусе знає увесь світ. Його катрени перекладені всіма мовами миру. Інтерес до Нострадамусу виник тому, що багато хто його пророцтва збулися й продовжують збуватися донині. Нострадамус пророчив майбутнє не тільки окремим особистостям, але й цілим державам. Він знав про Гітлера й про світову війну, їм розв'язаної. Він пророчив затемнення Місяця й Сонця в 1999 році. Більше того, він точно знав час своєї смерті й заздалегідь велів побудувати собі гробницю в Кордельской церкви. Нострадамус заповів себе поховати коштуючи

Хтось боявся великого віщуна, хтось ненавидів, а хтось любив. Але ніхто не міг спростувати того факту, що це була незвичайна людина. Він знав кілька іноземних мов, був математиком, астрологом, відмінно розбирався в медицині, сам готовив без перебільшення чудодійні ліки. Він вивчав давньоєгипетську магію, східні науки, якесь час жив у монастирі. У нього був кабінет, куди не смів входити жодна людина. Про те, що зберігається в цьому кабінеті, ходила безліч легенд. Одні говорили, що там лежать древні магічні сувої, інші затверджували, що власними вухами чули, як, залишившись один, він розмовляє з мертвими, а ті відповідали йому голосами чоловіків, жінок і дітей

Відомо, що по доносі недоброзичливців Нострадамуса хотіли спалити на багатті. Але він уразив своїх суддів тим, що аж до дрібних подробиць описав події, які повинні відбутися рівно через три дні після судового засідання. Всі так і трапилося, і страта не відбулася... Правда, відповідно до інших джерел, за Нострадамуса заступився якийсь могутній вельможа на подяку за те, що той вилікував його смертельно хворого ребенка.

Із записів сучасників Нострадамуса нам відомо, що він любив дивитися на зірки. При цьому він щось шепотів і часто плакав. Про що проливав сльози великий ясновидець? Може бути, дарунок цей був не стільки благодаттю, скільки прокльоном для земної людини?

За твердженням психологів, мозок людини вловлює інформацію, стерпну в просторі псі-частками, які не мають перешкоди в часі й просторі. В одних людей ця властивість розвинена слабко, в інших сильніше. Деякі люди до певного дня не знають про свій дарунок, але поступово розуміють, що їм дане бачити те, що приховано від інших. Їхньої спроби розповісти про це (припустимо, ще в дитинстві) часто натикаються на сміх або відверту ворожість, буває й так, що їх приймають за божевільних. Поступово люди ці здобувають гіркий досвід і нікому більше не розповідають про свій дарунок. Більше того, вони намагаються відмовитися від свого дарунка, сховати його в глибинах душі, не обертати на нього увага

Але міняються часи, міняються й погляди. Страх здаватися не таким, як всі, одержати клеймо ненормального поступово йде. На Заході давно існують ворожильні салони. Слово «екстрасенс» прийшло й до нас, у Росію. Не секрет, що завдяки успішному співробітництву із провидцями були успішно розкриті багато заплутаних справ

Пророчити долю можна різними способами. Наприклад, по руці. Долоня людини подібна до книги долі. Ліва долоня говорить про минуле, права - про майбутнє. По лініях і горбкам на долоні можна простежити все життя людини. Пальці руки пов'язані з п'ятьма планетами

Великий палець - Свенерой.

Вказівний палець - Сюпитером.

Середній палець - Ссатурном.

Підмізинний палець - Ссолнцем.

Мізинець - Смеркурием.

По лініях і рискам на Вашій долоні можна довідатися, скільки у Вас буде дітей, хто з них довше проживе, хто прославить або знеславить Ваше ім'я, коли Ви підете в мир інший, чи будете Ви один у годину кончини або в оточенні близьких людей

Досвідчені хіроманти знають, де наступить Ваша остання година - у шляху або на рідному порозі, яка Вас очікує смерть - насильницька або природна

Словом, Ваша рука - це свого роду комп'ютерна матриця, на якій записана інформація про всій Вашому життю

Пророкуючи по руці, багато майстрів одночасно розкладають карти й неодмінно довідаються як дату Вашого народження, так і дату народження Ваших батьків

Не всі уявляють собі судьбоносную важливість чисел. У далекі часи при дворі обов'язково був професійний провісник, що знав і нумерологию. Ці люди, зіставляючи числа, пророкували, скільки буде воєн за час правління того або іншого государя, скільки неврожайного років, а от про те, як довго протримається у влади їхній заступник, по зрозумілих причинах воліли умовчувати. Але проте інформація все-таки просочувалася

Так, при коронації Михайла Федоровича було передвіщено, що рід Романових закінчиться на двох нулях і що він буде правити Росією триста років. Ми з Вами знаємо, що так і трапилося

Життя людини залежить від часу входження Місяця в зодіакальні знаки. Наприклад, 22 січня в 11 годин 26 хвилин Місяць увійде в знак Овна й буде в ньому перебувати до 14 годин 53 хвилин, потім вона ввійде в знак Тельця, потім у знак Близнюків і т.д. Все це обов'язково враховується провісниками, що становлять натальную карту людини

Тепер про цифри. Нумерология (цифри долі) пов'язана з розташуванням зірок. Від цифр, як я вже говорила, у житті людини залежить дуже багато чого. Ви вже маєте подання про одиницю. Тепер поговоримо про нулі. Який вплив роблять нулі, що є присутнім у даті народження людини, на його життя? За старих часів про таких говорили: Богом не відзначений. Це ставиться до тих, чий рік народження 1930, 1940, 1950 і так далі. Має значення й день народження: 10, 20, 30. Люди, породжені на нулі, рідко бувають щасливими. Щоб домогтися поставленої мети, їм доводиться прикладати всі сили, боротися, виживати, а коли вони нарешті досягають бажаного, то в ту ж секунду ризикують усе втратити. Їм часто доводиться все починати заново, тому що всього їхнього зусилля до цього не увінчалися успіхом, всі спроби змінити життя до кращого закінчилися нічим - нулем. Якщо породжені на нулі занедужують, то хворіють довго й важко. Більше того, хвороба нерідко вертається знову. При народженні в сім'ї людини на нулі, як правило (зверніть увагу!), умирає хто-небудь із родичів, а після його кончини теж піде чиясь смерть. Зла доля невідступно переслідує тих людей, у яких у даті народження два нулі й більше. Наприклад, людина народився 20 березня 1950 року або 10 травня 1900 року. У першому випадку присутній два нулі, а в другому - відразу три

Я давно цікавлюся нумерологией, веду записи, а до мене їх вела моя бабуся, що і навчила мене всьому, що я зараз знаю. Записуючи дати народження відомих у Росії людей, я намагаюся зробити прогноз щодо їхньої долі. І запевняю Вас, збігу бувають дуже часто: перемоги й поразки, хвороби й смерті - все життя людини відкривається переді мною як на долоні. Щораз я не утомлююся дивуватися тому, наскільки ж вірними виявляються пророкування, як же могутні числа й планети, що керують нашими долями

З листа:

«Пише Вам студентка. Кличуть мене Оксана. Я народилася в Києві, провела в цьому чудесному місті дитинство, але потім ми назавжди виїхали звідти. Обожнюю Ваші заговори, перед іспитами завжди читаю заговори на удачу й успішно здаю сесію. Пробувала я проводити й інші обряди, багато чого виходить. Вилікувала по Вашим заговорх прищі в себе й молодшої сестри. Особливо добре мені вдаються заговори від зубного болю. Всім знайомим допомагаю. Спасибі Вам за всі!

А тепер про мету мого листа. Коли мені було одинадцять років, до нас у будинок зайшла циганка й попросила дозволу переповити ребенка. Мама дозволила. Циганка пила в нас чай, а потім ворожила мамі. Я сиділа осторонь і слухала. І знаєте, усе, що циганка тоді сказала, абсолютно все збувається! Мама через рік занедужала, і її прооперировали (як і говорила циганка). Через два роки тато пішов від нас до іншої жінки. Мій старший брат після Чорнобиля став інвалідом, а потім умер. У чотирнадцять років мене намагалися зґвалтувати. Я добре пам'ятаю, як циганка говорила, що цьому перешкодить стара жінка. Так воно й вийшло. Зайшла сусідка, і ці покидьки втекли. Ще вона говорила, що ми переїдемо, що в мене народиться ребенок у році із трьома нулями й тому проживе недовго. Як бачите, все передвіщене нею дотепер збувалося, і я переживаю через те, що буде далі. У Вас я довідалася про те, що людей, породжених на нулі, можна заговорити. Напишіть, будь ласка, як допомогти тим, хто народився у двохтисячному році».

Ми часто говорили з бабусею про те, що буде. Перша ж розаговор такого роду відбулася після неприємних для мене подій

Не секрет, що при радянській владі велася активна боротьба з релігією. Люди тайкома хрестили дітей. З легкої руки комуністичних вождів релігію оголосили опіумом для народу. Не можна було бути хрещеним і одночасно жовтеням, піонером, комсомольцем і комуністом. Зрозуміло, що все це - боротьба ідеологій. За носіння хреста могли виключити з комсомолу або з партії, не дати так необхідну характеристику, від якої часто залежала доля людини

Школа, де я вчилася, теж не була виключенням. Директор наш викладав історію, його дружина - географію. Директори чомусь усе боялися. У той час ми ще носили форму й навіть нарукавники. Перед тим як зайти в школу, я звичайно знімала хрестик і клала його в нарукавник, але один раз забула це зробити. У той день я наревелась досита - всі класи зібрали на лінійку, учням розповіли про мій учинок, а потім, як водиться, мене колективно засудили. Піонери навперебій висловлювали свою думку про моєму «дурному» поводженні. Хтось навіть запропонував забрати в мене октябрятскую зірочку. Навіть тепер, коли пройшли десятиліття, мені жаль себе, ту зареванную дівчисько, що ніхто не насмілився захистити

Я прийшла додому сама не своя. «Як я тепер буду ходити в школу, як?» - вертілася в голові одна думка

Бабуся умила мене й сказала: «Сядь, я з тобою поговорити хочу. Бачу, що заспокоїтися ніяк не можеш. Скажи мені, моя ластівка, я тебе хоч раз обманювала? Слухай мене, прийде час, коли вся ця Ваша історія з географією з ніг на голову встануть. Усіх, на кого зараз моляться й чиї портрети висять на кожному куті, лаяти й засуджувати будуть. Над Леніним сміятися стануть! З мавзолею викинути захочуть. Країну нашу на шматки роздеруть, один пшик залишиться. Границі зміняться, народи ворогувати почнуть. Усі, хто на совість учився, без роботи залишаться. Вір мені, Наташа, я не брешу, усе наперед знаю. Навчу й тебе майбутнє передбачати».

Багато про що мені бабуся в той день говорила, а я тоді не могла зрозуміти, як це Леніна можна лаяти, адже по радіо про нього пісні співають, скрізь його портрети висять... Чи міг тоді хто-небудь подумати, що колишні партійні секретарі будуть зі свічками в церквах стояти!

Але ж здавалося, не так уже давно були гоніння на святейшего патріарха Тихона. Після того як патріарха заарештували, до бабусі потягнулися юрби віруючих, наслишанних про її майстерність. Люди просили помолиться не за себе, а за безневинно страждаючого патріарха, у якому бачили символ колишнього, благополучного й богобоязливого життя

Бабуся багато мені розповідала про той страшний час, про те, як вона молилася день і ніч, просячи Добродії заступитися за православних людей

У С. Маршака є вірш зі словами: «День Сьомого листопада - червоний день календаря!» Як же врочисто ми зустрічали це свято! У ці дні все було прикрашено прапорами, усюди звучала музика, пісні. Це було саме головне свято нашої Батьківщини - свято революції. На заводах, фабриках, у школах і інститутах проходили врочисті збори. Випускалися святкові стінгазети, до цього дня давали премії й виносили подяки. Люди збиралися за столом і відзначали це свято як Новий рік, весело й дружно. А недавно я була свідком того, як маленька дівчинка, що запитали: «Що таке Сьоме листопада?», не змогла відповісти на це питання

Отже, через багато років збулося те, що пророкувала моя бабуся. Всі свої знання вона передала мені, я ж, дбайливо зберігаючи ці знання, поповнила свою скарбничку новими й тепер прагну всім поділитися з Вами, мої дорогі читачі й учні. Я навчу Вас, як обіцяла, ясновидінню й умінню дізнаватися майбутнє. Збираючи мої заговори, Ви придбаєте безцінні знання й досвід

И все-таки, чи можна якось відвести лихо від людей, породжених на нулях? Можна й потрібно! Тому що люди ці, будучи самі невдахами, самі того не бажаючи, впливають на життя своїх дітей і навіть онуків

Майстри знають, що людини можна заговорити від будь-якого лиха, можна його вичитати й від негативного впливу нулів у даті народження

Загадкове і Таємниче:
Басеть - гарнішати, ставати краше. Болон болить - вим'я болить (для лікування корів). Ветренник
Асмодей - демон, що винищує, дарующий знання тим, хто до нього звернеться Сатана - його ім'я означає «Супротивник», це демон, що противи
Заклинання - один з найсильніших методів у роботі майстрів. Але й зняти закляття дуже й дуже непросто. Не слід плутати закляття із прок
Нещасливі числа визначають у сполученні із числовим значенням місяця. Наприклад, сьоме серпня (серпень, як відомо, восьмий місяць). Сп
А тепер давайте поговоримо про те, як можна визволити душу з рабства. Не сховаю, що це прокльон знімати важче всього. Як я вже писала ви
Цей розділ самий складний. Його неможливо осягти з ходу. Араби називають вуду «скажена сила», китайці - «удар блискавки». І те й інше ви

Корисно Знати