А тепер давайте поговоримо про те, як можна визволити душу з рабства. Не сховаю, що це прокльон знімати важче всього. Як я вже писала вище, це прокльон роблять вцеркви.

Знімають її в такий спосіб. Наливають святу воду в долоньку ребенку (до семи років), і він повинен з долоньки вилити її в чашку, усього він повинен зробити так дванадцять разів. Потім майстер веде зіпсовану людину в церкву. Там вони повинні відстояти служби. По виходу із церкви майстри вмиває рукою святою водою хворого

Так само знімають і псую «Петля рабства».

Загадкове і Таємниче:
Басеть - гарнішати, ставати краше. Болон болить - вим'я болить (для лікування корів). Ветренник
Асмодей - демон, що винищує, дарующий знання тим, хто до нього звернеться Сатана - його ім'я означає «Супротивник», це демон, що противи
Заклинання - один з найсильніших методів у роботі майстрів. Але й зняти закляття дуже й дуже непросто. Не слід плутати закляття із прок
Нещасливі числа визначають у сполученні із числовим значенням місяця. Наприклад, сьоме серпня (серпень, як відомо, восьмий місяць). Сп
А тепер давайте поговоримо про те, як можна визволити душу з рабства. Не сховаю, що це прокльон знімати важче всього. Як я вже писала ви
Цей розділ самий складний. Його неможливо осягти з ходу. Араби називають вуду «скажена сила», китайці - «удар блискавки». І те й інше ви

Корисно Знати