Дуже погана прикмета, якщо пещення (тхір) перебіжить Вам дорогу. У цьому випадку потрібно відразу ж сказати:

Нам мерців не треба.

* * *

У той день, коли Ви саджаєте квочку на яйця, обмийте одне з яєць і, перш ніж підкласти його під курку, скажіть:

Як курка на яйцях сидить, так мій чоловік (ім'я)

Нехай від будинку не відходить

Після цього Ваш чоловік стане домосідом

* * *

Якщо день спомин збігся з постом, те й поминальний стіл повинен бути пісним. Не ставлять на такий стіл блюда з м'яса або риби, щоб у Вашім роді не пролилася кров

* * *

Хто спиртним поминає, у того в роді алкоголіки будуть. Покладається поминати киселем і компотом

* * *

Якщо невістка не кличе свекруху «мамою», те і її так називати не будуть, коли час прийде

* * *

Коровай, яким зустрічають молодят, гості не їдять. Якщо він дуже великий і його відразу з'їсти неможливо, насушите сухарики й з'їжте пізніше ссупом.

* * *

Не можна тримати вінець над головами нареченого й нареченої. Вінець варто надягти на голів

* * *

Якщо у Вас стало погіршуватися зір, зберіть у долоню краплі від бурульки, що тане. Підмізинний палець лівої руки вмочайте в зібрану воду й читайте в цей час така заговор:

Як у підмізинного пальця немає ім'я, Немає прізвища,

Так у моїх очей немає сліпоти

* * *

Якщо Ви соромитеся своєї повноти, те, побачивши, як свиня чешеться об кут боком, скажіть:

Сало до кута, а не до тіла моєму

Після цього Ви перестанете набирати вагу

* * *

Хто зайців забиває, у того діти будуть боязкими

Загадкове і Таємниче:
Басеть - гарнішати, ставати краше. Болон болить - вим'я болить (для лікування корів). Ветренник
Асмодей - демон, що винищує, дарующий знання тим, хто до нього звернеться Сатана - його ім'я означає «Супротивник», це демон, що противи
Заклинання - один з найсильніших методів у роботі майстрів. Але й зняти закляття дуже й дуже непросто. Не слід плутати закляття із прок
Довго Троя в положенні облоговому Залишалася неприступною твердинею, Але троянци не повірили
Нещасливі числа визначають у сполученні із числовим значенням місяця. Наприклад, сьоме серпня (серпень, як відомо, восьмий місяць). Сп
А тепер давайте поговоримо про те, як можна визволити душу з рабства. Не сховаю, що це прокльон знімати важче всього. Як я вже писала ви

Корисно Знати