Якщо у Вас плаксивий, неспокійний ребенок, потрібно у Велику суботу (останню суботу перед Великоднем) обережно поводити фарбованим яйцем по тім'ю ребенка, читаючи при цьому наступна заговор:

Як ніхто крашанка

Не сурочит, не переведе,

Так нехай і моє дитятко

Жодна хворість не візьме

Як великодні яєчка люблять і хвалять,

Так би й дитя моє все світло любило й хвалило!

* * *

Якщо Ви хочете зібрати восени багатий урожай, нехай Ваш маленький ребенок ударить крашанкою по землі й скаже:

Земля, прокидайся, урожай, піднімайся!

По стародавньому повір'ю, цими словами безневинний ребенок будить підземні води й озимі сходи. Тільки не забудьте після цього яйце покришити птахам

* * *

Якщо хто на Радуницу на згадку про покійних родичів роздасть сорок яєць, подасть милостиню сорока злиденним і сорок раз підряд прочитає «Отче наш», те душам покійних ангели сльози втруть і відпустять їх подивитися на біле світло

* * *

2 квітня за старих часів святкували Колодезницу. У цей день умивалися прямо з колодязів водою, що вважалася цілющою. Справа в тому, що, відповідно до церковного переказу, у цей день у криничній воді обмивається свята душа мучениці Фотини Самарянки, що постраждала за свою віру (її утопив у колодязі сам жорстокий імператор Нерон). З тих пор Господь щороку 2 квітня робить всю криничну воду цілющої на згадку про святий. Цю воду п'ють, нею вмиваються, оббризкують будинок і майно... Свята кринична вода наділяє всі, до чого доторкається, особою силою й здатна забрати кожне зло

* * *

Самі небезпечні сни сняться напередодні Ільїна дня. Якщо Вам приснився в цей час дурний сон, то він обов'язково здійсниться ще до того, як дзвін до обідні вдарить. Щоб відвести лихо, потрібно, як тільки Ви прокинетеся, відразу ж сказати:

Страшний, грізний сон, пропади,

Милостивий Боже, у спасенье прийди

И як зірки в сонячних променях тануть,

Так нехай страшний, грізний сон зникає

* * *

2 серпня дівиці не дивляться в дзеркала, щоб не втратити краси. Якщо ж Ви бажаєте убезпечити свій будинок і господарства від блискавки на цілий рік, то повинні й зовсім закрити всі дзеркала

* * *

Народженого 2 серпня, в Ільїн день, людини не слід називати ім'ям Ілля, інакше він буде похмурим, злим і запальним. Людина, що народилася в Ільїн день, працьовитий і дуже ощадливий, у нього не забалуєш і зрячи грошей не візьмеш (йому шкода витрачати гроші навіть на себе).

Загадкове і Таємниче:
Басеть - гарнішати, ставати краше. Болон болить - вим'я болить (для лікування корів). Ветренник
Асмодей - демон, що винищує, дарующий знання тим, хто до нього звернеться Сатана - його ім'я означає «Супротивник», це демон, що противи
Заклинання - один з найсильніших методів у роботі майстрів. Але й зняти закляття дуже й дуже непросто. Не слід плутати закляття із прок
Довго Троя в положенні облоговому Залишалася неприступною твердинею, Але троянци не повірили
Нещасливі числа визначають у сполученні із числовим значенням місяця. Наприклад, сьоме серпня (серпень, як відомо, восьмий місяць). Сп
А тепер давайте поговоримо про те, як можна визволити душу з рабства. Не сховаю, що це прокльон знімати важче всього. Як я вже писала ви

Корисно Знати