Якщо людина потрапила в аварію й у нього множинні переломи, потрібно допомогти організму впоратися із цим лихом. Думаю, багато хто знають, що кістки - це тканина, що складається із кліток, і ця тканина може відновлюватися після ушкоджень. Але з віком кістки слабшають, истончаются й поступово втрачають колишню здатність до самовідновлення. Саме тому люди літнього віку так часто страждають від переломів, які до того ж і гояться набагато довше, ніж у молодих. Буває навіть, що літня людина ламає кості, якщо просто ніяково повернувся, різко встав і спіткнувся й т. д.

Є дуже гарний спосіб, що допомагає костям зростися як можна скоріше.

Шкарлупу від 40 білих яєць промивають і добре підсушують у духовці. Стежите, щоб шкарлупа не пожовкла, інакше вона буде непридатної для лікування! Потім перемеліть шкарлупу в кольцов і додайте до неї сік 12 лимонів, 250 г меду й 1/2 склянки кагору. Суміш поставте в темне прохолодне місце на 3 дні. Приймайте перед їжею по 1 ч. ложці 2 рази вдень.

Багато кальцію втримується в мигдалі, шпинаті, абрикосах, ожині, суниці, кульбабі, тому всі вони дуже корисні при переломах костей

Однак хотілося б нагадати, що кальцій не засвоюється без фосфору, тому обов'язково їжте редис, всі види капусти, боби, горох, груші, гриби, м'ясо

Я вже писала про користь мумие. Переломи (будь-які) набагато швидше зростаються, якщо користуватися цими чудодійними природними ліками. Читайте ще «заговор при переломах».

Загадкове і Таємниче:
Басеть - гарнішати, ставати краше. Болон болить - вим'я болить (для лікування корів). Ветренник
Асмодей - демон, що винищує, дарующий знання тим, хто до нього звернеться Сатана - його ім'я означає «Супротивник», це демон, що противи
Заклинання - один з найсильніших методів у роботі майстрів. Але й зняти закляття дуже й дуже непросто. Не слід плутати закляття із прок
Довго Троя в положенні облоговому Залишалася неприступною твердинею, Але троянци не повірили
Нещасливі числа визначають у сполученні із числовим значенням місяця. Наприклад, сьоме серпня (серпень, як відомо, восьмий місяць). Сп
А тепер давайте поговоримо про те, як можна визволити душу з рабства. Не сховаю, що це прокльон знімати важче всього. Як я вже писала ви

Корисно Знати