З раннього дитинства я спостерігала за тим, як моя бабуся знімає з людей пристріт і прокльон. прокльон бувають різні, як за назвою, так і по швидкості дії. прокльон бувають тимчасові, постійні, для потіхи, що ростуть, смертні, і т.д. Але в усіх їх є одна загальна й дивна властивість - вони завжди переходять по крові на інших кревних членів сім'ї й, звичайно ж, у першу чергу на дітей. Навчаючи мене, бабуся порівнювала прокльон з деревом, у якого все єдино, вона говорила: «Сім'я - це дерево, корінь - дід і бабка; стовбур - мати й батько; галузі - діти, а листи - це онуки. Саме слабке в дереві - це галузі й листи. Саме їх трощить і ламає вітер. Так і в сім'ї, зіпсовані дід або бабка, а страждають діти й онуки». Правильний (грамотний) майстри, якщо береться знімати прокльон, то вичитує від її відразу всіх кревних членів сім'ї. Інакше однаково рано або пізно прокльон добереться через кревний зв'язок і до інших рідних. Якщо у сварці було зроблене прокльон на жінку, забираючи прокльон, потрібно обов'язково вичитувати і її дітей, інакше вона на них зійде. Я запитала бабусю, яка прокльон вважається найдужчої, і вона відповіла, що про прокльон не можна сказати, що ця необразлива, а ця страшна. На те й прокльон, що псує вона й людини, і всю його життя

Псують не тільки людей, але й будинку, у яких після цього неможливо жити. Люди в таких зіпсованих будинках сильно хворіють, без кінця сваряться й найчастіше закінчують життя самогубством. Пам'ятаю, як бабуся мені розповіла про те, що один майстер, Семен Петров, вирішив покарати балакуна (пліткаря). Він взяв ікону «Неопалима купина» і прочитав над нею сім разів молитву задом наперед. Так у цих людей, на чий будинок він читав, кожні сім років траплялися пожежі. Тільки вони відбудуються - пожежа й всі вщент. Вони будують, і знову й знову їх наздоганяє слово Семена. Хазяїн будинку з розпачу наклав на себе руки, ледве встигли відкачати. Після того випадку його дружина приїхала до нас, до бабусі за захистом від немилосердного чаклуна. Бабуся покликала до себе Семена й на правах старшої заборонила йому добивати зневірених людей

Тим більше що й строк-те пройшов уже від дня сварки чималий. Семен скорився бабусиному слову й зняв своє закляття, з тих пор більше в тих людей ніколи не було пожежі

Буває також прокльон зростаюча, уже будучи майстром, я й сама відчула по своїй роботі, що це прокльон, мабуть, сама пекельна. Справа в тому, що як би це прокльон майстер не знімало, проходить певний строк, дивишся, а на людині знову підросло прокльон. Я добре запам'ятала, як про це прокльон мені тлумачила моя бабуся. Вона говорила: «Бачиш, душу моя, у поле трави повнісінько? І адже скільки її не рви, не поли, вона однаково вилізе знову. Так і прокльон зростаюча. Один тільки раз її зробити, і вона сама вже буде рости й розростатися». Роблять це прокльон на насіння бур'янистої трави. Збирають її в поле 3 серпня, кладуть у пахви і йдуть із нею спершу в церкву, а потім на цвинтар. Там шукають могилу з ім'ям на хресті, таким же, як у того, кого майстер вирішив погубити зростаючим прокльонм. Правою рукою витрушують з-під лівої пахви насіння на могилу. А лівою рукою змахують насіння з-під правої пахви. Потім двома руками перемішують могильну землю з насіннями бур'янів і відразу швидко несуть їх у чисте поле. Там могильну землю з насіннями наотмашь кидають, говорячи при цьому заклинання для зростаючого прокльон. І всі, із цього разу рік за роком буде виростати кинута трава, а разом з нею буде рости прокльон на тій людині, чиє ім'я було на цвинтарному хресті. Майстер буде щиро намагатися знімати з людини це прокльон, але цього буде вистачати ненадовго. Так само, як якби Ви виривали в поле бур'янисту траву, а вона через проміжок часу знову з'являється й росте. Варто задуматися тим людям, з кого знімають і знімають прокльон, а вона знову з'являється, і це перша й вірна ознака того, що у Вас саме зростаюче прокльон. І не потрібно засуджувати Виас, що опікують, майстрів за їхню роботу. Якби не їхнього зусилля Вам допомогти, хто знає, чи не задавила б Вас зовсім зростаюче прокльон

Ще є прокльон на слід, кров, одяг, волосся, тінь, фотографії, іменну ікону й багато хто інші. Сьогодні я навчу Вас заговорм, молитвам і заклинанням, які я ще ніколи не публікувала. І які були дуже успішними в роботі моєї бабусі

Загадкове і Таємниче:
Басеть - гарнішати, ставати краше. Болон болить - вим'я болить (для лікування корів). Ветренник
Асмодей - демон, що винищує, дарующий знання тим, хто до нього звернеться Сатана - його ім'я означає «Супротивник», це демон, що противи
Заклинання - один з найсильніших методів у роботі майстрів. Але й зняти закляття дуже й дуже непросто. Не слід плутати закляття із прок
Довго Троя в положенні облоговому Залишалася неприступною твердинею, Але троянци не повірили
Нещасливі числа визначають у сполученні із числовим значенням місяця. Наприклад, сьоме серпня (серпень, як відомо, восьмий місяць). Сп
А тепер давайте поговоримо про те, як можна визволити душу з рабства. Не сховаю, що це прокльон знімати важче всього. Як я вже писала ви

Корисно Знати