Із самого раннього дитинства я завжди перебувала поруч із бабусею, коли вона приймала хворих, що з'їжджалися до неї отовсюду. Природно, що я чула багато дивних оповідань. Пам'ятаю, коли мені було років дев'ять, до бабусі приїхав молодий, дуже добре одягнений чоловік, що розповів їй дивну історію, що я запам'ятала слово вслово.

«Мій батько був відомим ученим і довгий час жив за кордоном. Незадовго до своєї смерті він запросив свою дружину, мою маму, у кабінет і сказав: “Зараз я покаджу тобі одну унікальну річ, і коли я вмру, ти повинна будеш покласти мені її в труну під подушку”. Із цими словами батько відкрив ключем свій особистий сейф і витяг з нього оксамитовий футляр. Коли футляр був відкритий, мама побачила неймовірної краси ніж, ручка якого була виконана у формі жіночого торса. Особа жінки бути зроблено зі слоновой кістки, ока заміняли два прекрасних сапфіри, а замість губ яскраво сіяв рубін. Завитки волось на її голівках були виложени найтоншої золотий дротом. У вухах у жінки висіли смарагдові серги. Тіло фігурки було настільки прекрасно, що від нього неможливо було відірвати погляд. Рукоятка ножа була схожа на мініатюрну скульптуру заснулої богині, що закинула за голову тонкі, витончені руки. Мама була уражена не тільки красою ножа, але й тим, що батько жодного разу, хоча він уже рік як повернувся з Індії, не говорив про своє унікальне придбання. Дивно, але, дивлячись на фігурку красуні, мама відчула ревнощі й з роздратуванням у голосі запитала: “Як же тобі вдалося вивезти з Індії й залишити в себе такий раритет?” На це питання тато відповіло так: “Я тобі зараз про усім розповім, і можливо, ти вирішиш, що я божевільний, але в мене однаково немає іншого виходу. Знаєш, якби раніше мені хто-небудь розповів подібну історію, я б вирішив, що переді мною психічно хвора людина. У це неможливо повірити, але я думаю, цей ніж не належить нашому миру. Він має неймовірні властивості й може з'являтися й зникати. Я багато думав, і повір, так і не зміг знайти цьому хоч якесь пояснення. Можливо, що цю фігурку вирізали не земні майстри. Згадай, у дитинстві ми чули казку про шапке-невидимке. Я розумію, що це все звучить як марення божевільного, але можливо, що в казках цих була лише частка вимислу. У них розповідалося саме про такі чарівні предмети, як цей ніж. Коли я віз його через границю, при мені відкривали мій саквояж - і я сам бачив, що фігурка зникла. Пам'ятаю, я дуже хвилювався - заберуть або не заберуть у мене раритет на митниці? Коли прикордонник став ритися в моїх речах, я не побачив ножа на тім місці, куди його поклав. У той момент я подумав, що футляр украв носій. Однак, добравшись до будинку, я прийнявся розпаковувати речі й виявив футляр з ножем на колишнім місці. Це щось неймовірне, поміркуй сама, ми адже нічого не знаємо, що і як діється в цьому світі, та й навряд чи коли-небудь довідаємося. Коли я віз цю унікальну річ у Росію, я щиро хотів розповісти про неї, повідати про пов'язаній з ножем легенді й віддати його в музей, але так і не зміг з ним розстатися. Подивися на цю фігуру, ти не повіриш, але вона може мінятися. Я помітив, що в неї іноді міняється положення голови. Ока - вони те прикриті, те розкриті, і тоді зіниці її хижо блищать і здається, начебто вона стежить за тобою. А коли очі прикриті, те дорогоцінні камені ледь мерехтять з-під опущених вік. Рукоятка кинджала буває те крижаний, те теплої, а іноді неприємно гарячої. Не раз я втрачав ніж у нашій квартирі. Ти знаєш, ключ я завжди ношу із собою й іншим ключем від мого сейфа немає. Я також знаю, що ніхто, крім мене, не відкриває мій сейф, однак ніж все-таки зникав, а потім так само раптово з'являвся на своєму колишнім місці. Людина, у якого я придбав його, сказав мені: «Щораз, коли у твоєму житті буде відбуватися важлива подія, ти будеш бачити в сні жінку, чий дух укладений у рукоятку ножа. Вона буде говорити тобі те, чого тобі варто побоюватися. Вір їй, але знай, дух її правдивий, але й підступний. Приблизно раз у сторіччя вона викликає погибель на той, хто володіє фігуркою. Вона обманом затягає свою жертву, указує йому невірну, небезпечну дорогу й, видно, насолоджується кров'ю, що сама ж і проливає». Хочу зізнатися тобі, я багато чого домігся завдяки цьому ножу. Підказки, як варто надходити й що потрібно зробити, щоб домогтися успіху, я одержував у снах. Щораз до мене був цей дух, і була ця жінка ще краще, ще прекрасніше, ніж у реальності. Це вона пророчила мені смерть моїх матери й брата, втім як і багато інших подій, і всі потім збулося в точності. А сьогодні я бачив сон і зрозумів, що через добу вмру від серцевого приступу. Я навіть бачив свої пишні похорони. Бачив у труни тебе, нашого сина, високопоставлених чиновників і вчених зі світовим ім'ям, які виражали тобі співчуття. У мене немає сумнівів, нині я вмру, от чому я хочу тебе попросити: дай мені слово, що, коли я вмру, ти покладеш цей ніж у мою труну”. Мама пообіцяла батькові надійти так, як він просив. Тієї ж уночі батько вмер від інфаркту. Природно, що мама виконала свою обіцянку й поклала ніж йому під подушку, але, коли ми повернулися з похорону, ніж лежав на постелі батька. У той час я ще не знав історії ножа, але незадовго до своєї смерті мама покликала мене й розповіла про усім. Мама сказала, що вона завжди боялася цього ножа, але, не знаючи точно, як з ним варто надійти, як і раніше тримала футляр з раритетом у кабінеті батька, у сейфі. Час від часу невидима й немислима сила змушувала неї відкривати футляр і дивитися на жіночу фігурку, що і справді незбагненним чином міняла положення голови, закривала й відкривала ока. Звичайно, все це можна спробувати пояснити схованим механізмом, захованим у рукоятці ножа, але я тримав його в руках, і мені здається, що справа не в цьому. Наприкінці мама повідала мені про те, що дух, укладений у рукоятку цього ножа, також був до мами в сні й зрештою пророчив точний час її смерті. Мама взяла з мене слово, що я зроблю всі, щоб повернути цю річ на батьківщину, в Індію. Мені було нелегко це зробити, але я все-таки стримав слово, дане покійної матері, і тепер цей ніж повернувся туди, звідки забрал його мій батько. Приїхав же я до Вас, Євдокія, тому, що полмесяца назад мені приснилася жінка - точна копія тієї, чиє зображення було на рукоятці ножа. Вона мені сказала дату моєї смерті й те, що я загину в катастрофі. Я чув, що Ви творите теперішні чудеса, а вуж у них-те я тепер вірю. Мені не хочеться вмирати так рано, і тому я тут...»

Так закінчив своє оповідання людин, якому моя бабуся допомогла уникнути ранньої смерті, благо що нашому роду відомі чудодійні молитви на продовження століття

Загадкове і Таємниче:
Басеть - гарнішати, ставати краше. Болон болить - вим'я болить (для лікування корів). Ветренник
Асмодей - демон, що винищує, дарующий знання тим, хто до нього звернеться Сатана - його ім'я означає «Супротивник», це демон, що противи
Заклинання - один з найсильніших методів у роботі майстрів. Але й зняти закляття дуже й дуже непросто. Не слід плутати закляття із прок
Довго Троя в положенні облоговому Залишалася неприступною твердинею, Але троянци не повірили
Нещасливі числа визначають у сполученні із числовим значенням місяця. Наприклад, сьоме серпня (серпень, як відомо, восьмий місяць). Сп
А тепер давайте поговоримо про те, як можна визволити душу з рабства. Не сховаю, що це прокльон знімати важче всього. Як я вже писала ви

Корисно Знати