З листа:

«Пише Вам Малих Малика. Навіть не знаю, із чого й почати. Спробую розповісти про своє горе. Недавно вмерла моя мама Халитова Малика Кармишаковна. Поховали ми її на нашім сільському цвинтарі, тому що везти її на батьківщину було дуже дорого. Ми не багатії, от і не виконали мамине прохання. Коли готовили їй місце, мій брат сказав:

- Треба нам відгородити місце поруч із мамою для нас стобой.

А я розсердилася, почувши такі слова, і сказала:

- Тобі треба - собі й відгороджуй, а я не хочу вмирати, жити хочу

чиТе мамі покійної сподобалися слова брата, чи те сказав він їх у невизначену годину - не знаю. Тільки чотирнадцятого листопада, на мамин сороковий день, брат умер. Не встигли від маминого похорону отямитися - знову небіжчик. Я чула, на похоронах говорили: якщо два небіжчики, те й третій буде. Не дай боже, щоб ще одне нещастя відбулося. Що можна зробити? Прошу Вас, порадьте мені що-небудь».

Зшийте ганчіркову ляльку й нарядите її як людину: нижня білизна, верхній одяг і тапочки. Ляльці цієї дайте рідкі імена, що навряд чи зустрічається у Вашім роді. Потім ляльку поховаєте. Вона й замінить третю людину, що повинен був би в цьому випадку вмерти у Вашій сім'ї

От кілька рідких імен, якими Ви б могли назвати ляльку. Жіночі: Улита, Софрония. Чоловічі імена: Радомир, Вавило, Бебел і так далі.

Загадкове і Таємниче:
Басеть - гарнішати, ставати краше. Болон болить - вим'я болить (для лікування корів). Ветренник
Асмодей - демон, що винищує, дарующий знання тим, хто до нього звернеться Сатана - його ім'я означає «Супротивник», це демон, що противи
Заклинання - один з найсильніших методів у роботі майстрів. Але й зняти закляття дуже й дуже непросто. Не слід плутати закляття із прок
Довго Троя в положенні облоговому Залишалася неприступною твердинею, Але троянци не повірили
Нещасливі числа визначають у сполученні із числовим значенням місяця. Наприклад, сьоме серпня (серпень, як відомо, восьмий місяць). Сп
А тепер давайте поговоримо про те, як можна визволити душу з рабства. Не сховаю, що це прокльон знімати важче всього. Як я вже писала ви

Корисно Знати