З листа:

«Пише Вам грішна людина, що накоїла багато помилок і приніс багато сліз тим, хто згодом за це мені дуже жорстоко помстився. Можливо, Ви, прочитавши мій лист, не захочете мені допомогти, але я вірю, що Ви добр і чуйна, а виходить, не відвернетеся від нещасної людини. Якщо порахуєте потрібним, то можете опублікувати мою сповідь, і тоді, можливо, хоч хто-небудь не повторить моєї помилки. Пишу, нічого не приховуючи, не прикрашаючи, як би мені не було соромно перед Вами й тими людьми, які стануть читати це лист

Народилася я в Рязані в сім'ї алкоголіків і ніколи нічого доброго не бачила ні від батьків, ні в школі, тому що завжди була одягнена із чужого плеча й спала на уроках після нічних сімейних скандалів, крім цього, я крала в однокласників усе, що могла, мені хотілося їсти й мати що-небудь гарне. З дитячого досвіду я засвоїла, що в житті потрібно все самої добувати, тому що так просто ніхто нічого не дасть. Мама вмерла в запої, і батько відразу привів чужу тітку, що зміркувала, що може прибрати до рук нашу квартиру, а я цьому перешкода. От вона й стала мене всіляко переводити, так так, що я попросту втекла з будинку. На той час я вже одержала паспорт і змогла влаштуватися на ринок торгувати овочами. Працювала я на узбека, і він забрал у мене мій паспорт нібито для того, щоб я не змилася з його виторгом. Не знаю, як йому вдавалося це робити, але я щодня проторговувалася, тобто в мене постійно була недостача. За це узбек загрожував міліцією, репетував на мене, а потім сказав, що якщо я буду з ним спати, то він сам буде давати мені грошей і недостачі в мене більше не буде. Так я стала його коханкою. Спати мені доводилося не тільки з ним, але й з його друзями. Я б утекла, але не було паспорта, до того ж він пугал мене, що якщо я втечу, те він заявить на мене, що я його обкрала, і повірять йому, а не мені. В одного з його друзів була сауна, де до послуг відвідувачів пропонувалися дівчини, і от мій хазяїн сказав мені, що я буду працювати на нього в цій сауні, і якщо я зароблю певну суму, те тоді він відпустить мене, тобто поверне мені мій паспорт. Я погодилася, тому що мені дуже хотілося волі. Ви, напевно, скажете, що якби я дійсно цього хотіла, то однаково втекла б, але зрозумійте, я боялася, що він заявить на мене, що я украла в нього більшу суму грошей, і я вірила, що він саме так і надійде. Погодившись працювати в сауні, я навіть і не підозрювала, яке приниження мене чекає на моїй новій роботі

Найчастіше чоловіків було відразу кілька людей, а я була одна, і мене насилували як хотіли. Попадалися теперішні садисти, яким подобалося мене бити й принижувати. Один раз я зважилася - краще відсидіти за крадіжку, у якій мене обвинуватить узбек, чим так страждати. Під прийменником того, що мені потрібно опорядитися, я пішла в перукарню й звідти втекла. Повернувшись у своє місто, я довідалася, що батька більше ні, він умер, а квартиру його нова дружина вже продала. Мені хотілося їсти, і, похитнувшись, я підняла руку мимо минаючому джипу, з рішенням попросити у водія сто рублів. Літній чоловік зупинив біля мене свою машину, очевидно вирішивши, що я голосую, тобто хочу, щоб мене підвезли. Я села в його машину й сказала: «Мене обікрали, я не місцева і я дуже голодна. Якщо Ви погодуєте мене, я зароблю й поверну Вам всі гроші до копієчки». Не говорячи ні слова, він під'їхав до пришляхового кафі, і ми сіли за столиком. Коли я наїлася, мій благодійник сказав: «Ти, напевно, від чоловіка пішла, одягнена ти пристойно й на бомжа не схожа». Я зраділа цій підказці й сказала, що дійсно втекла від свого чоловіка, не взявши ні грошей, ні документів. Олександр Васильович при мені подзвонив своєму другові й сказав: «Одна дівчина втратила свій паспорт, я хочу, щоб ти їй допоміг». Буквально через день у мене був новий документ. Олександр Васильович зняв для мене квартиру й став мене відвідувати спершу два-три рази в тиждень, а потім щодня. Може, це пролунає не дуже скромно, але я дійсно була дуже гарної, навіть сама не знаю в кого. Через час я зрозуміла, що мій коханець дуже до мене прив'язався, видиме йому набридла його стара дружина. Уперше в житті в мене з'явилися дуже гарні й дорогі речі, смачна їжа, і ми з ним дуже часто літали на іноземні курорти. На моє двадцятиліття він подарував мені квартиру. Квартира була з гарною обробкою й дорогими меблями. У сауні я навчилася многому й знала, як можна догодити чоловікові, і, щоб ще більше прив'язати до себе старого, я дуже намагалася. Олександр Васильович зовсім втратив розум, і тоді я стала говорити йому про те, що хочу бути його законною дружиною. Коли він почув це від мене в перший раз, те дуже різко сказав: «Запам'ятай, я ніколи не кину свою дружину. Вона мати моїх дітей, бабуся моїх онуків, і я прожив з нею довге й щасливе життя. Я тебе люблю й усе, що я можу, так це тебе забезпечувати й піклуватися про тебе». Я подумала, що, виходить, ще не пробив мою годину, потрібно його добити, і стала ще більш ніжної до нього й велелюбної. Два роки наших відносин не пройшли даром, старий панічно боявся, що я кину його й піду від нього до молодого хлопця. І от я знову розпочала мову про те, щоб він узаконив наші відносини. Я клялася йому в любові, вірності й говорила, що нап'юся таблеток і отруюся, тому що безумно ревную його до дружини. Нарешті він пообіцяв мені поговорити з нею про розлучення. І очевидно поговорив, тому що на інший день до мене заявилася його дружина. Спершу вона тримала фасон, намагаючись не принижуватися переді мною, соплячкой і розлучницею, але я бачила в її очах страх і навіть жах від того, що я так молода й гарна. До мого подиву, вона запропонувала мені виплатити пристойну суму в якості відступних, щоб я назавжди виїхала в інше місто. Сума була гарної, і я погодилася. Його дружина стримала своє слово й принесла гроші, я їх взяла, але обдурила її і як і раніше зустрічалася з її чоловіком. Я була впевнена, що вона побоїться або посоромиться сказати своєму чоловікові, що дала за нього гроші, і дійсно він нічого так і не довідався. Його дружина викинулася із чотирнадцятого поверху, але він не знає, що напередодні самогубства вона приходила до мене ще раз. Була вона недовго, сунула мені конверт із листом, повернулася й пішла. Лист був дуже неприємним, вона писала мені: «Ти підла тварина, ти мерзенна й низька істота, що споганило все моє життя. Жодного дня, з тих пор як ти з'явилася в його житті, я не жила без сліз. Я знала, що він ходить до тебе, що він купив тобі квартиру, возив на курорти в Чехію, але я сподівалася, що ти досита насмокчешся й залишиш його, адже він придатний тобі в діди. Я принижувалася перед тобою, просила тебе його залишити, ти взяла велику суму й обдурила мене. Він жадає від мене розлучення, і я бачу, як він мене ненавидить, тільки тому що я заважаю йому піти до тебе. Я йду, тому що люблю його, як любить дружина, що прожила з ним все своє життя. Як любить мати примхливого єдиного ребенка, і тобі, гадина, ніколи цієї любові не зрозуміти. Я йду, але ти не радуйся, перед відходом із цього миру я подбала й про тебе. Ти адже ненадовго мене переживеш, але й ті місяці, які тобі призначено ще прожити, будуть для тебе земним пеклом. Дуже незабаром ти переконаєшся в правдивості моїх слів. Слава Богові, що є караюча сила магії. Напевно, зараз ти смієшся, подивимося, чи будеш ти сміятися завтра. Ти здохнеш у борошнах, а на тім світлі я тебе буду чекати».

Коли я прочитала цей лист, мені почувся дивний шерех. Обвівши очима кімнату, я помітила, що стрілки на настінних годинниках ідуть у зворотну сторону. Це було так незвичайно й неприємно, що в мене по шкірі пішов мороз. Через кілька хвилин пролунав телефонний дзвінок: Олександр Васильович повідомив мене, що тільки що на його очах його дружина викинулася з вікна

Я дуже сильно занедужала, година від години мені ставало усе гірше й гірше. Тіло ломить, випадають волосся й зуби, я майже лиса. Я худну й не можу проковтнути ні шматка хліба, ні ковтка води. Усе, що вона писала мені у своєму передсмертному листі, збулося, у мене всі усередині болить і горить вогнем, моє життя, як ваду.

Боюся, що поки мій лист до Вас дійде, я вже вмру. Подзвоните мені, благаю, а якщо я вмру, то хоча б помолитесь про мою нещасну, грішну душу!»

Коли цей лист прийшло, жінки, що написала його, уже не було вживих.

Загадкове і Таємниче:
Басеть - гарнішати, ставати краше. Болон болить - вим'я болить (для лікування корів). Ветренник
Асмодей - демон, що винищує, дарующий знання тим, хто до нього звернеться Сатана - його ім'я означає «Супротивник», це демон, що противи
Заклинання - один з найсильніших методів у роботі майстрів. Але й зняти закляття дуже й дуже непросто. Не слід плутати закляття із прок
Довго Троя в положенні облоговому Залишалася неприступною твердинею, Але троянци не повірили
Нещасливі числа визначають у сполученні із числовим значенням місяця. Наприклад, сьоме серпня (серпень, як відомо, восьмий місяць). Сп
А тепер давайте поговоримо про те, як можна визволити душу з рабства. Не сховаю, що це прокльон знімати важче всього. Як я вже писала ви

Корисно Знати