Взяти все, що залишилося з Великодня: шкарлупу від фарбованих і освячених яєць, кості й недоїдки з разговения після всеношній, лушпайку від лука, яким красили яйця до Великодня, і пітний одяг хворого. Все це віднести в безлюдне місце й спалити. А залишки кострища закопати в чотирьох сторонах свого городу або двору. У той вечір, коли Ви все це будете робити, не можна ні з ким розмовляти, доїти корів, збивати масло. І взагалі не можна робити ніякої домашньої роботи. Вся сім'я повинна читати «Акафіст» і «Отче наш». Звичайно після цього вмираюча людина починає почувати полегшення й поступово йде на виправлення

Усе, що стосується залишків з Великодня, те їх потрібно попросити в знахарів або знаючих людей. Знахарі завжди збирають і залишають все необхідне після більших і великих свят. Коли будете брати в знахарів або тямущої людини, дайте йому новий рушник і три рублі. Майте на увазі, що залишки з великих свят, так само як і ікони, безкоштовно не віддають. Якщо Господь змилується над хворими й він видужає, то Ви нікому не розповідайте, як і що йому допомогло

Загадкове і Таємниче:
Басеть - гарнішати, ставати краше. Болон болить - вим'я болить (для лікування корів). Ветренник
Асмодей - демон, що винищує, дарующий знання тим, хто до нього звернеться Сатана - його ім'я означає «Супротивник», це демон, що противи
Заклинання - один з найсильніших методів у роботі майстрів. Але й зняти закляття дуже й дуже непросто. Не слід плутати закляття із прок
Довго Троя в положенні облоговому Залишалася неприступною твердинею, Але троянци не повірили
Нещасливі числа визначають у сполученні із числовим значенням місяця. Наприклад, сьоме серпня (серпень, як відомо, восьмий місяць). Сп
А тепер давайте поговоримо про те, як можна визволити душу з рабства. Не сховаю, що це прокльон знімати важче всього. Як я вже писала ви

Корисно Знати