Для тих, хто не розуміє змісту цього слова, я постараюся пояснити. Людське життя ділиться на певні етапи: дитинство, потім отроцтво, юність, зрілість, старість і, нарешті, остання фаза життя - старезність. Слово, звичайно ж, малоприємне й навіть небагато образливе, але воно відповідає періоду життя людини, стану його зовнішності й внутрішнього здоров'я. І тепер, коли Ваші батьки зостарилися, оточите їхньою турботою й увагою, адже навряд чи Ви потім собі простите, що не зробили цього. Вони віддали Вам, Вашим дітям все своє життя, всю свою турботу. Носили Вас на своїх руках, віддавали Вам найкращий шматочок, ущемляли себе у всім, а саме головне те, що вони подарували Вам життя, який Ви завжди дорожили й дорожите. От тепер підійшов час і Вам віддавати свої борги, зробіть все можливе й неможливе, поки вони є й поки вони ще живі. Я поділюся з Вами, мої дорогі, тим, як можна подольше зберегти останні сили Ваших старезних, але таких улюблених тат і мам. Звичайно ж, вони не стануть знову молодими, але їхній зношений організм не так буде страждати, а дні їх збільшаться Вашою турботою

Щоб довше жити в настільки похилому віці й менше боліти, намагайтеся виконувати наступні рекомендації. По можливості забезпечте старим людям «якісний кисень». Під цим мається на увазі морський клімат і лісове повітря. Вивозите їхній час від часу подихати, наповнити легені й мозок так необхідним їм киснем. Стежите за тим, щоб старі лягали спати до десяти вечора й завжди в те саме час. Оберігайте їх від протягів, помнете, будь-яка застуда може для них виявитися останньої, адже їхній організм майже повністю втратив свій імунітет. Уникайте будь-яких сварок і розбирань при старих, як показує досвід, саме після конфліктів у їхній присутності багато хто з них незабаром умирають. Годуєте старих спеціальною їжею, що щадить, не забувайте, що все жирне, несвіже й трудноперевариваемое для них так само небезпечно, як для дитини шматок сала. У їхньому раціоні повинні бути продукти, що містять кальцій, без якого ним загрожують переломи костей. Кальцій, а також калій необхідні для серця, для залоз, що виділяють гормони в кров. Включите в харчування маслини, сочевицю, рибу й печінку риби. Варите частіше суп із щук. Ранком на сніданок обов'язково потрібні вівсяна каша й прокручений чорнослив - майже всі старі страждають запорами. Хоча б три рази в тиждень давайте старим очищені кедрові горіхи, а також курагу й волоський горіх. У полуденок подайте полстакана морквяного соку з одною чайною ложкою соку буряка або молока. Готовте всі тільки на парі й ніколи не давайте нічого смаженого, завжди помнете, наскільки слабке травлення в старезних людей. Забезпечте пообідній сон, по можливості на свіжому повітрі, укривши при цьому плечі й ноги старого. Розмовляйте частіше, цікавтеся здоров'ям і тим, чого б їм хотілося. Якщо Ви помітили в мами або в батька страх перед темрявою, залишайте в коридорі світло або включайте каганець

Буквально вчора я прочитала лист від дуже старої жінки, вона пише: «Мені дев'яносто шість років, і я незабаром умру, мене мучить думку про те, що я буду лежати в темряві, глибоко в землі, адже могилу риють на два метри в глибину. Мені моторошно про це думати, я вся обмираю від страху, але про це ні дочки, ні синові не говорю, щоб вони не страждали. Я їх так сильно люблю, навіть серце заходиться від думки, що я ніколи вже їх не побачу. А ще як представлю, що вони будуть через мене плакати, так від жалості до них сама реву. Але при них я не плачу, нехай вони не знають моїх борошн і запам'ятають мене абсолютно спокійної, я не хочу їх лякати, це адже улюблені дитинки мої...»

Лист був написаний корявим почерком, і багато чого з написаного було незрозуміло, але було зрозуміло одне - як страждали материнське серце й душа напередодні своєї розлуки з тими, кому вона подарувала життя...

Загадкове і Таємниче:
Басеть - гарнішати, ставати краше. Болон болить - вим'я болить (для лікування корів). Ветренник
Асмодей - демон, що винищує, дарующий знання тим, хто до нього звернеться Сатана - його ім'я означає «Супротивник», це демон, що противи
Заклинання - один з найсильніших методів у роботі майстрів. Але й зняти закляття дуже й дуже непросто. Не слід плутати закляття із прок
Довго Троя в положенні облоговому Залишалася неприступною твердинею, Але троянци не повірили
Нещасливі числа визначають у сполученні із числовим значенням місяця. Наприклад, сьоме серпня (серпень, як відомо, восьмий місяць). Сп
А тепер давайте поговоримо про те, як можна визволити душу з рабства. Не сховаю, що це прокльон знімати важче всього. Як я вже писала ви

Корисно Знати