Якщо в будинку труна, те не можна виносити сміття, щоб не відправити ще кого-небудь слідом за небіжчиком

* * *

Ніхто з домочадців не вмивається доти, поки померлого не поховали

* * *

Не прикладають до себе й не примірять речей, призначених для небіжчика. Якщо хто-небудь надягне на себе смертне, то довго не проживеться

* * *

Труна з тілом повинен коштують там, куди його спочатку поставили. Пересувати й переставляти труна не можна, інакше слідом умруть троє людей

* * *

Не можна нічого передавати через труну

* * *

Не можна класти в труну до небіжчика гостинці на пам'ять про близькі (фото, дитячі іграшки й т.п.). Інакше бути новому лиху

Загадкове і Таємниче:
Басеть - гарнішати, ставати краше. Болон болить - вим'я болить (для лікування корів). Ветренник
Асмодей - демон, що винищує, дарующий знання тим, хто до нього звернеться Сатана - його ім'я означає «Супротивник», це демон, що противи
Заклинання - один з найсильніших методів у роботі майстрів. Але й зняти закляття дуже й дуже непросто. Не слід плутати закляття із прок
Довго Троя в положенні облоговому Залишалася неприступною твердинею, Але троянци не повірили
Нещасливі числа визначають у сполученні із числовим значенням місяця. Наприклад, сьоме серпня (серпень, як відомо, восьмий місяць). Сп
А тепер давайте поговоримо про те, як можна визволити душу з рабства. Не сховаю, що це прокльон знімати важче всього. Як я вже писала ви

Корисно Знати