Цифра вісім неймовірно цікава. Вона притягає до себе погляд уже одним своїм видом, і в голову приходять думки про вічність Всесвіту, про безперервність життя. Чи не тому, що саме написання вісімки утворить знак нескінченності

Хочу відразу сказати, що ті, хто має в даті свого народження цифру вісім, не зможуть уникнути шлюбу, адже вісімку становлять два з'єднаних навічно кола. Інше питання, що ці шлюби, як правило, неміцні. Пояснюється це тим, що кола, що утворять вісімку, символізують собою не тільки шлюбні кільця, але й нулі - знаки порожнечі. Таким чином, ці нулі начебто б стирають все позитивне, що тільки є в житті людини. Однак шлюб може стати міцним, якщо в другого чоловіка в даті народження є цифри два або чотири

Самим щасливим днем для людей, у даті яких є цифра вісім, уважається вівторок

Люди, породжені на «вісімках», прагнуть до миру й згоди, щоправда, досягають цього далеко не все. Можливо, і тут їм заважають горезвісні нулі, тридцятилітні вісімку

У першій половині свого життя власники вісімки дуже активні, стрімкі й нетерплячі, зсередини їх немов пожирає невидиме полум'я. Серед них багато аматорів посудачить, посплетничать. Але в душі вони ранимі й беззахисні. (І знову це вказує на вплив нулів на життя людини.)

Жінки, породжені в день, дата якого містить цифру вісім, дуже гарні матері. Вони нескінченно прив'язані до своїх дітей і готові заради їхнього блага пожертвувати всім, що в них тільки є, включаючи життя. На людей, породжених з вісімкою, можна покластися: вони відмінні партнери. Якщо вже вони узялися за діло, то обов'язково доведуть його до кінця, не зупиняючись на полпути. Цією їхньою якістю, до речі, можуть скористатися більше ледачі товариші по службі й партнерах, які просто перекладуть свою роботу на чужі плечі

Людям, що мають у даті свого народження цифру вісім, потрібно пам'ятати, що їм не слід брати гроші в борг у дати, також утримуючу цифру вісім. Не коштує їм також відзначати день народження, коли їм виконується вісімнадцять років, двадцять вісім років, сорок вісім років і вісімдесят літ

Моя бабуся говорила мені, що те люди, у яких у даті народження зустрічаються вісімки, не повинні креслити на землі й піску цифру вісім, у противному випадку вони скоротять свій строк перебування на цій землі

Загадкове і Таємниче:
Басеть - гарнішати, ставати краше. Болон болить - вим'я болить (для лікування корів). Ветренник
Асмодей - демон, що винищує, дарующий знання тим, хто до нього звернеться Сатана - його ім'я означає «Супротивник», це демон, що противи
Заклинання - один з найсильніших методів у роботі майстрів. Але й зняти закляття дуже й дуже непросто. Не слід плутати закляття із прок
Довго Троя в положенні облоговому Залишалася неприступною твердинею, Але троянци не повірили
Нещасливі числа визначають у сполученні із числовим значенням місяця. Наприклад, сьоме серпня (серпень, як відомо, восьмий місяць). Сп
А тепер давайте поговоримо про те, як можна визволити душу з рабства. Не сховаю, що це прокльон знімати важче всього. Як я вже писала ви

Корисно Знати