З листа:

«Півроку назад я вийшла заміж. Чоловік у мене дуже гарний, добрий і нежадібний, а от зі свекровкой мені не повезло. З першого ж дня вона стала вчити мене жити. Якщо я варю щи, вона відразу починає розповідати, як вона варить щи, у якій послідовності, скільки й чого кладе. Якщо я стираю, свекрухи відразу ж дає пораду, скільки потрібно сипати порошку і яка кількість білизни варто класти в машинку. А коли приходить чоловік з роботи й ми з ним сідаємо за стіл, вона підсаджується й випитує в нього, як він провів день. Невже вона не розуміє, що я хочу з ним побить наодинці? Підкладає йому котлети, начебто б я не можу їх йому покласти. Удає із себе ощадливих господарок і виключає скрізь світло, неначебто заощаджує, а сама в такий спосіб показує, що я не виключаю за собою світло. Ми тепер з ним сім'я, а вона дотепер по старій звичці довідається в нього, скільки йому дали зарплати, адже це мене повинне хвилювати, а не її.

В її є своя кімната, так ні, їй потрібно обов'язково до нас зайти, чи то вона його ревнує, чи то мене не любить - я не знаю, але мені це вже набридло. Якби було куди піти, я б умовила чоловіка з нею роз'їхатися, але таке щастя нам поки ще не по кишені. Ще мене бісить, що вона взяла в мого чоловіка десять тисяч для своєї дочки, сестри мого чоловіка, але так дотепер їх не віддала. Загалом, я вважаю, що моя свекруха мене не любить і заважає нашому щастю».

Ви не ображайтеся на мої слова, але я з Вами не згодна. По-перше, Ви самі говорите, що чоловік Ваш дуже гарний, добрий і не скупа людина, але ж таким його виховала його мати, Ваша свекруха. І чому Ви вирішили, що свідчення про шлюб дає Вам необмежену владу над Вашим чоловіком, а його мати при цьому втрачає всі свої материнські права. Немає нічого поганого в тім, що Ваша свекруха теж намагається піклуватися про свого сина, подавши йому їду, адже вона любить своє дитя не менше, ніж Ви любите свого чоловіка. Не варто розпалювати в собі ненависть до неї, вона Вам не суперниця, не розлучниця, просто постарайтеся знайти до неї підхід, час Вам допоможе, і якщо Ви зможете з нею подружитися, то краще союзника, чим свекруха, невістка ніколи й ніде не знайде

Запам'ятаєте перевірені часом істини. Якщо хочете бути щасливої, не розкладайте й не розпалюйте своїми руками багаття війни. Не потрібно набудовувати свого чоловіка проти його матері, рано або пізно він прийме сторону тієї, котра його народила й виростила. З першого дня Вашого перебування в будинку свекрухи намагайтеся зважати на уклад їхнього життя. Помнете: зі своїм уставом у чужий монастир не йдуть! Їхня сім'я жила довгі десятиліття так, як вони вважали потрібним. Навряд чи сподобалося б і Вам, якби до Вас у сім'ю прийшла майже не знайома людина й відразу почав наводити свої порядки: поміняв штори на свій смак, викинув, на його погляд, старі й немодні речі й т. д.

Мені відомий випадок, коли новоспечена молода невістка вирішила навести в будинку чоловіка «красу». Вона зібрала дорогі серцю свекрухи речі, які невістка вважала старомодними й тому не придатними для інтер'єра, і викинула їх у сміттєпровід. Коли свекруха повернулася й побачила, що все, що залишилося від її померлої матері, викинуто, їй зробилося погано із серцем, і поки чекали «швидку допомогу», вона вмерла, але ж молода невістка всього-те хотіла навести в будинку порядок

Мудра дружина не стане з'ясовувати відносини з мамою чоловіка, вона буде терпляча, делікатна й добра. Ні людини, який би не помітив і не оцінив цих якостей. Завойовують серце й розташування людини увагою й турботою. Ви першої із всіх її знайомих повинні подзвонити їй і привітати із днем народження або з іншим святом. Балуйте її, нехай навіть дуже скромними подарунками. Вона буде хвастатися своїм знайомим тим, що Ви добрі до неї й уважні як ніхто. Пофарбуйте їй сивину, скажіть їй, що вона прекрасно виглядає. Розпитуйте її про свого чоловіка, яким він був у дитинстві. Подібні спогади розчулюють старих, викликаючи на їхніх очах сльози радості, і вона із задоволенням буде розповідати Вам про те, який він був маленький, що витворяв, що любив і чого боявся. Як би Вам не хотілося відпочити у вихідні дні, зберіться з духом і прийдіть до неї, щоб забрати в її квартирі й власноручно напоїти її чаєм. Виїжджаючи на природу, візьміть свекруху із собою, і Ви побачите особу щасливої людини

Помнете, усе, що Ви зробите у відношенні матері свого чоловіка, гарне або ж погане, у дзеркальному відбитті рано або пізно повернеться до Вас. На Вас дивляться Ваші діти, які звичайно люблять своїх бабусь і дідусів, і коли Ви в присутності свекрухи або без її говорите про неї гидоти, цьому вчаться у Вас Ваші діти. Готуйтеся до того, що вони точно так само будуть поводитися Свами.

Загадкове і Таємниче:
Басеть - гарнішати, ставати краше. Болон болить - вим'я болить (для лікування корів). Ветренник
Асмодей - демон, що винищує, дарующий знання тим, хто до нього звернеться Сатана - його ім'я означає «Супротивник», це демон, що противи
Заклинання - один з найсильніших методів у роботі майстрів. Але й зняти закляття дуже й дуже непросто. Не слід плутати закляття із прок
Довго Троя в положенні облоговому Залишалася неприступною твердинею, Але троянци не повірили
Нещасливі числа визначають у сполученні із числовим значенням місяця. Наприклад, сьоме серпня (серпень, як відомо, восьмий місяць). Сп
А тепер давайте поговоримо про те, як можна визволити душу з рабства. Не сховаю, що це прокльон знімати важче всього. Як я вже писала ви

Корисно Знати