Відомо, що у двері знахаря стукаються тоді, коли в будинку лихо. Але не тільки лише через хвороби приходять люди, от, приміром, трохи відомих мені випадків, у яких допомогла моя бабуся Євдокія

Навесні 1923 року в комунальній квартирі в Москві була вбита жінка з ребенком. У жінки були виколоті очі й відрізані вуха. Дворічний ребенок лежав поруч із закривавленою праскою, якою маленький Максим і був убитий. У той же день був арештований Іван Кондрашов по підозрі в убивстві своєї дружини Тетяни й дворічного сина. Обвинувачення було складено за показниками сусідів Антонині й Петра Фролових, які затверджували, що чули лементи з кімнати Кондрашових, але не стали втручатися в сімейний скандал, щоб не збільшити й без ті не добросусідські відносини. Антонина Фролова також затверджувала, що сама бачила, як Іван Кондрашов вибіг зі своєї кімнати, вимазаний кров'ю, і, ляснувши дверима, покинув комунальну квартиру в невідомому напрямку. Через півгодини Антонина Фролова зважилася заглянути в кімнату сусідки й виявила її вбитої разом із сином Максимом

Мати підозрюваного Івана Кондрашова, Любов Омелянівна, доводила в міліції, що її син Іван був у цей самий час у неї в гостях і тому не міг убити свою дружину Тетяну й сина. Тим більше що він дуже любив свою сім'ю. Любов Омелянівна, як могла, доводила, що показання сусідів сина брехливі, тому що між ними постійно спалахували сварки по побутових питаннях. Наприклад, як їй розповідала покійна невістка, жити разом із сусідами зовсім неможливо. Вона постійно знаходила клаптики волось у каші й супі, тому що їхні каструлі перебували на одній кухні. Підкидала їм сусідка сміття, рвала рушника в загальною ванною й створювала шум у той час, коли Тетяна укладала ребенка спати. Доводи матері підозрюваного міліція не брала до уваги. Любов Омелянівна спішно поїхала до моєї бабусі в надії на чудо, тому що тільки воно могло врятувати її сина Івана. Про мою бабусю вона чула від людей. Вислухавши нещасну матір, бабусі сказала: «Я дам тобі дзеркало. Це дзеркало ти повинна будеш повісити у квартирі свого арештованого сина. Підкинь там же цвях, узятий мною зі цвинтаря. Я буду читати сильні молитви, і вони змусять винних зізнатися у своєму гріху». А через три місяці до бабусі знову приїхала з Москви гостя, це була Любов Омелянівна Кондрашова. Цього разу вона була не одна. Її сина Івана виправдали й випустили на волю, тому що Антонина Фролова з'явилася сама й зізналася в тім, що вона оббрехала свого сусіда Івана Кондрашова в убивстві його дружини й малолітнього ребенка, тому що ненавиділа своїх сусідів і бажала від них позбутися. У своєму визнанні вона також указала, що вона особисто вмовила свого чоловіка вбити Тетяну, а обвинуватити в цьому Івана. У такий спосіб вони збиралися позбутися від всієї осоружної їм сім'ї. На питання слідчого, чому ж все-таки та вирішила зізнатися, Фролова відповіла: «Я стала божеволіти, але не від почуття жалю, а від бачень. Мені ввижалися вбиті мною люди, Тетяна і її син Максим. Чийсь голос без кінця повторював: «Іди й зізнайся!» Зрештою я не витримала цього катування й вирішила прийти й зізнатися у своєму злочині. Так пояснив слідчий Іванові мотиви явки з винної Антонині Фроловой. Але мати Івана абсолютно впевнена, що трапилося це не без допомоги моєї бабусі, що вміла вплинути на хід подій у ту або іншу сторону. Головне в цій історії майстерність нашого роду, яким я не без підстави пишаюся. Адже якби не допомога моєї бабусі, те ще тоді, в 1923 році, Івана б розстріляли за вбивство, що він не робив. І тоді в нього не було б дітей і не було б зараз пісень, які згодом створила чудовий і дуже відомий нині людина, його онук, ім'я й прізвище якого я змінила по зрозумілих міркуваннях

Загадкове і Таємниче:
Басеть - гарнішати, ставати краше. Болон болить - вим'я болить (для лікування корів). Ветренник
Асмодей - демон, що винищує, дарующий знання тим, хто до нього звернеться Сатана - його ім'я означає «Супротивник», це демон, що противи
Заклинання - один з найсильніших методів у роботі майстрів. Але й зняти закляття дуже й дуже непросто. Не слід плутати закляття із прок
Довго Троя в положенні облоговому Залишалася неприступною твердинею, Але троянци не повірили
Нещасливі числа визначають у сполученні із числовим значенням місяця. Наприклад, сьоме серпня (серпень, як відомо, восьмий місяць). Сп
А тепер давайте поговоримо про те, як можна визволити душу з рабства. Не сховаю, що це прокльон знімати важче всього. Як я вже писала ви

Корисно Знати