1. Візьміть особу в долоні й порахуйте до сорока

2. Змусьте себе не думати про те, що Вас вивело із себе

3. Зробіть кілька глибоких подихів через ніс, видих робіть різко через рот

4. Якщо поруч із Вами той, хто Вас вивів із себе, постарайтеся відразу припинити з ним спілкування словами: «Допускаю, що Ви праві, простите, але зараз я не можу обговорювати з Вами це питання».

5. Знайдіть можливість вийти на свіже повітря. Кисень Вам допоможе повернутися в спокійний стан

6. Випийте невеликими ковтками води

7. Підійдіть до дзеркала. Ви повинні собі посміхнутися й сказати: «Всі не так погано, бувало й гірше. Я не стану псувати собі кров заради таких дрібниць, це нерозсудливо».

8. Кожний з людей має права на свою точку зору. Це не привід витрачати своє здоров'я

Майже все в дитинстві мріють про те, як вони виростуть і будуть займатися тим, що вони люблять. У підлітковому віці в нас з'являється бажання бути гарніше й розумніше однолітків, здивувати навколишньою своєю дотепністю, кмітливістю й неординарністю. Доросла людина продовжує бажати бути розумним, щасливим і успішним. Розум - це те, що допомагає нам приймати правильні рішення, знаходити вихід з тупикової або небезпечної ситуації. Розум - це наша свідомість, що дає можливість розуміти й бачити навколишній нас мир. Утомлений мозок - це початок катастрофи, от чому не треба себе перевантажувати й чому потрібно щадити свої нерви. Коли ми говоримо «психіка людини», те маємо на увазі нервову систему й мозок, які міцно зв'язані один з одним. Оберігаючи нервову систему від перевтоми й нікчемних стресів, ми бережемо ясність свідомості, ясність свого розуму. Давайте ж зробимо так, щоб у нашім тілі був все гармонично - розум, свідомість і нервова система. Якщо Ви цього захочете, то запевняю Вас, всі так і буде!

Загадкове і Таємниче:
Басеть - гарнішати, ставати краше. Болон болить - вим'я болить (для лікування корів). Ветренник
Асмодей - демон, що винищує, дарующий знання тим, хто до нього звернеться Сатана - його ім'я означає «Супротивник», це демон, що противи
Заклинання - один з найсильніших методів у роботі майстрів. Але й зняти закляття дуже й дуже непросто. Не слід плутати закляття із прок
Довго Троя в положенні облоговому Залишалася неприступною твердинею, Але троянци не повірили
Нещасливі числа визначають у сполученні із числовим значенням місяця. Наприклад, сьоме серпня (серпень, як відомо, восьмий місяць). Сп
А тепер давайте поговоримо про те, як можна визволити душу з рабства. Не сховаю, що це прокльон знімати важче всього. Як я вже писала ви

Корисно Знати