Цифра вісім в астрології співвідноситься із Сатурном, а планета ця, у свою чергу, персоніфікує, з одного боку, мудрість і справедливість (ті правила, по яких жили люди золотого століття), а з іншого боку - є символом повільного вгасання, символом самого часу

Але давайте ж поговоримо про особливості цифри вісім

Якщо в шлюб вступають двоє людей, у яких у датах народження присутні вісімки, то прихильність їхній друг до друга надзвичайно сильна. У випадку якщо один з подружжя вмирає, інший залишається вірний йому до кінця свого життя й уже ніколи не намагається одружитися ще раз

Якщо в матері й у ребенка в датах народження присутнє цифра вісім, то мати буде всім серцем любити свого ребенка й ревнувати його до друзів, подругам, іншим родичам, а потім і до чоловіка або дружини. Спонукувана ревнощами, вона ризикує зруйнувати життя свого ребенка.

Якщо людина - восьмий по рахунку ребенок у сім'ї, те саме він у майбутньому стане допомагати свої рідним, підтримувати їх як матеріально, так і морально. З його думкою будуть уважатися старші й молодші. Допомагати він буде своїм близьким за власним бажанням і сам одержувати від цього величезне задоволення

Людина, що має в даті народження цифру вісім, може заговорити своє число на удачу. Для цього йому в Жагучу п'ятницю (останню п'ятницю Великого поста) варто обійти навколо храму, присуджуючи:

Ім'ям Бога Вічного й Живого,

Вісімка-Мати, велю тобі мені допомагати

Вертися, крутись, до мене удачею вернися

В ім'я Батька й Сина й Святого Духа

Нині й прісно й повік. Амінь.

Звичайно мертвих торкають за ноги (щоб не боятися небіжчиків). Але от доторкатися до ніг людини, що вмерло восьмого числа, не можна в жодному разі - буде багато небіжчиків

Захворілий на восьмий день від початку місяця прохворіє ще вісім днів

Якщо людина, що народилася восьмим по рахунку ребенком у сім'ї, роздоїть телицю, то в неї буде багато молока

Хто запнеться об восьму сходинку, той ніколи не підніметься по службовим сходам (тобто не зможе зробити кар'єру).

Знахарі говорять: не можна вичитувати від прокльону людини, дата народження якого містить вісімку, тому що собі дорожче буде. У цьому випадку проклін не тільки повернеться до жертви, але й причепиться до тому, хто його вичитував

Шматок хліба, узятий у борг у людини, хто має в даті народження три вісімки й більше, принесе в будинок убогість. Ви запитаєте, що ж це за дати із трьома вісімками? Ну, наприклад, така: 8.08.1980.

Щоб людина, породжена на трьох вісімках, наприклад 8.08.80 року, жив довго і його проблеми не верталися до нього по колу, потрібно взяти на Великдень у трьох храмах святу воду (все це потрібно проробити в один день). Потім цією водою варто умитися, присуджуючи:

Бог мій, умий мене святою водою

Пресвята Трійця, урятуй мене, збережи й укрий

У всякий день, у всяку годину

И в усі годинники добові

В ім'я Батька й Сина й Святого Духа

Нині й прісно й повік. Амінь.

Якщо наступити на тінь людини, що народився восьмого числа, то він буде довго боліти. Занедужає й людина, що наступила на тінь

Загадкове і Таємниче:
Басеть - гарнішати, ставати краше. Болон болить - вим'я болить (для лікування корів). Ветренник
Асмодей - демон, що винищує, дарующий знання тим, хто до нього звернеться Сатана - його ім'я означає «Супротивник», це демон, що противи
Заклинання - один з найсильніших методів у роботі майстрів. Але й зняти закляття дуже й дуже непросто. Не слід плутати закляття із прок
Довго Троя в положенні облоговому Залишалася неприступною твердинею, Але троянци не повірили
Нещасливі числа визначають у сполученні із числовим значенням місяця. Наприклад, сьоме серпня (серпень, як відомо, восьмий місяць). Сп
А тепер давайте поговоримо про те, як можна визволити душу з рабства. Не сховаю, що це прокльон знімати важче всього. Як я вже писала ви

Корисно Знати