Лист із Ізраїлю:

«Моє лихо полягає в тому, що після вибуху в автобусі, де я перебувала, причому чудом залишилася в живих, я стала боятися виходити з будинку. Я впевнена, що залишилася жива тільки завдяки Вашому обережному заворіві, адже в тім автобусі було дуже багато загиблих і поранених. Словами не передати, який жах там діявся, теперішнє пекло. Після вибуху в мене перед очима стояло одне червоне марево - кров була всюди. А на мені, не повірите, ні подряпини...

Допоможіть, підкажіть заговор, за допомогою якого я зможу позбутися від свого страху. Буду з нетерпінням чекати виходів Ваших нових заворів. Знаєте, я в неоплатному боргу перед Вами за ту заговор, що врятував мені життя. Любляча Вас Соня».

Шановна Соня, Ви позбудетеся від свого страху, якщо в непарне число будь-якого місяця зав'яжете на своєму поясі сорок вузлів, називаючи при цьому імена сорока святих, а після цього відразу розв'яжете вузли, називаючи святих у зворотному порядку. Спосіб цей перевірений століттями

Бажаю Вам швидкого видужання

Загадкове і Таємниче:
Басеть - гарнішати, ставати краше. Болон болить - вим'я болить (для лікування корів). Ветренник
Асмодей - демон, що винищує, дарующий знання тим, хто до нього звернеться Сатана - його ім'я означає «Супротивник», це демон, що противи
Заклинання - один з найсильніших методів у роботі майстрів. Але й зняти закляття дуже й дуже непросто. Не слід плутати закляття із прок
Довго Троя в положенні облоговому Залишалася неприступною твердинею, Але троянци не повірили
Нещасливі числа визначають у сполученні із числовим значенням місяця. Наприклад, сьоме серпня (серпень, як відомо, восьмий місяць). Сп
А тепер давайте поговоримо про те, як можна визволити душу з рабства. Не сховаю, що це прокльон знімати важче всього. Як я вже писала ви

Корисно Знати