Недокрів'я буває в людей різного віку. Хворі скаржаться на серцебиття, слабість, дзенькіт у вухах, біль під ложечкою. Особа в таких людей звичайно бліде із синюватим відтінком, губи безкровні й слабкі ясна. Лікування цих хворих полягає у відмінному харчуванні, перебуванні на свіжому повітрі й у повноцінному відпочинку без усякої нервової напруги. Для видужання потрібно пити побільше свіжих вершків, є печінку, біфштекс із кров'ю, виноград і всі жовті фрукти. Корисні пшоняна каша на вершках, яблука й буряковий сік. Приносять полегшення й користь препарати заліза, жир осетрових риб і яєчні жовтки. Моя бабуся недокрівним людям радила варити часник з медом і є по столовій ложці перед їжею, пити настій із суниці. Також можна прямо на грядці вирізати поглиблення у великій редьці, і вона буде виділяти протягом дня сік, цей сік черпати ложечкою й пити. Для позитивного ефекту цю процедуру необхідно повторюватися

У скляну сулію накришите очищеного буряка і яблук. Залийте кагором і поставте в тепле місце на 10 днів. Пити по 3 ст. ложки три рази в день до їжі

Щоб оздоровити кров, потрібно доторкнутися правою рукою до молодої дівиці, у якої перший раз почалися місячні, і при цьому помислить: «Твоя кров відчиняється, а моя поправляється. Амінь. Амінь. Амінь».

Загадкове і Таємниче:
У цьому випадку, насамперед, необхідно здати аналізи й перевірити рівень цукру, тому що подібна сверблячка може бути симптомом діабет
Хворим хронічним захворюванням шкіри допомагає черемша. Навесні, поки черемша в силі, її потрібно є якнайбільше, але тільки в сирому в
Листи берези повислой - 50 г; Корент кубушки - 50 г; Листи малини червоної - 50 г; Листи
Живаючи вода Трава подмаренника - 2 ст. ложки Золотий корінь - 1 ст. ложка Смілка поникла - 2 ст. ложки Квіти
Рецепт перший Сушені бруньки чорної смородини - 1 ст. ложка Суцвіття конюшини лугового
З листа: «Мені сорок п'ять років, і в мене друга група інвалідності. Страждаю ревматизмом з раннього дитинства. Особливо важко в осінн

Знахарські рецепти