Мені приходить багато листів, у яких люди розповідають про те, що в них виявлена киста головного мозку, але лікарі не беруться робити операцію, або, навпаки, хворий сам ні в яку не погоджується оперуватися, боячись умерти на операційному столі або того, що після операції на мозку він стане ненормальною людиною. На прохання цих читачів я пропоную рецепт настою з корінь диоскореи, що не тільки стримує ріст кисти, але й м'яко знижує внутрічерепний тиск, що дуже важливо при подібному захворюванні. Візьміть пляшку гарної якісної горілки й помістите в неї 150 г роздрібнених корінь диоскореи. Наполягайте 12 днів і приймайте по 1 ч. ложці настою в 100 мол води. П'ють 3 рази в день до їжі. Курс лікування - 3 місяці

Загадкове і Таємниче:
У цьому випадку, насамперед, необхідно здати аналізи й перевірити рівень цукру, тому що подібна сверблячка може бути симптомом діабет
Хворим хронічним захворюванням шкіри допомагає черемша. Навесні, поки черемша в силі, її потрібно є якнайбільше, але тільки в сирому в
Листи берези повислой - 50 г; Корент кубушки - 50 г; Листи малини червоної - 50 г; Листи
Живаючи вода Трава подмаренника - 2 ст. ложки Золотий корінь - 1 ст. ложка Смілка поникла - 2 ст. ложки Квіти
Рецепт перший Сушені бруньки чорної смородини - 1 ст. ложка Суцвіття конюшини лугового
З листа: «Мені сорок п'ять років, і в мене друга група інвалідності. Страждаю ревматизмом з раннього дитинства. Особливо важко в осінн

Знахарські рецепти