Останнім часом до мене приходить багато листів, у яких читачі просять дати який-небудь рецепт від гаймориту. Хворі скаржаться, що лікарі їм пропонують робити прокол пазух носа, але й після цього хвороба в них не проходить. Дійсно, буває, що ні физиопроцедури, ні сеанси УВЧ, ні опромінення лампою «Солюкс» і навіть проколи пазух не допомагають. У цьому випадку я можу порадити Вам старий перевірений засіб від гаймориту. Спершу промийте порожнину носа теплою водою, у яку додайте трохи краплі йоду, або можна промити ніс розчином марганцівки (ясно-рожевим). В очищений ніс закапайте тепле несолоне пряжене масло й приляжте на півгодини в постіль. Щодня ранком, удень і ввечері змазуйте в носі соком каланхое. Корисно при гаймориті тепле питво з відвару сушеної морської капусти, її Ви можете придбати в будь-якій аптеці. Гайморит з'являється в людини, після перенесеного їм ускладнення грипу, скарлатини або кору. Якщо Ви помітили, що у Вас тримається температура, з'явилися напруга й болю в області перенісся, є тривалі гнійні виділення з носа, підсилюється головний біль при чихании й нахилах голови, потрібно, не відкладаючи, приступати до лікування, щоб захворювання не перейшло в хронічну форму. Багато хворих прикладають до носа гарячу грілку й цим самої тільки збільшують хворобу. Сякатися теж треба обережно, при цьому потрібно поперемінно затискати одну ніздрю. Якщо раніше з гайморитом до мене зверталися в основному люди похилого віку, то зараз гайморитом хворіють більше молоді. У них завжди бракує часу й терпіння: уставши ранком з постелі, вони перед виходом на роботу миють голову, а добре просушити волосся феном не встигають. Восени, навесні й узимку вони виходять на вулицю з погано просушеною головою, причому найчастіше без головного убору. Потрібно дуже берегти своє здоров'я, дорожити їм і піклуватися про нього, адже це саме те, без чого неможливо жити радісно й щасливо. Без гарного здоров'я не може бути довгі життя

Загадкове і Таємниче:
У цьому випадку, насамперед, необхідно здати аналізи й перевірити рівень цукру, тому що подібна сверблячка може бути симптомом діабет
Хворим хронічним захворюванням шкіри допомагає черемша. Навесні, поки черемша в силі, її потрібно є якнайбільше, але тільки в сирому в
Листи берези повислой - 50 г; Корент кубушки - 50 г; Листи малини червоної - 50 г; Листи
Живаючи вода Трава подмаренника - 2 ст. ложки Золотий корінь - 1 ст. ложка Смілка поникла - 2 ст. ложки Квіти
Рецепт перший Сушені бруньки чорної смородини - 1 ст. ложка Суцвіття конюшини лугового
З листа: «Мені сорок п'ять років, і в мене друга група інвалідності. Страждаю ревматизмом з раннього дитинства. Особливо важко в осінн

Знахарські рецепти