З листа:

«Мені сорок шість років, але я зовсім знесилена, і, напевно, це все через те життя, що я прожила. Виросла я в сім'ї алкоголіків, не було ні нормального харчування, ні теплого одягу, нічого з того, що називається радісним дитинством. Щоб не бачити більше п'яних скандалів, вийшла заміж дуже рано, мені тоді ледь здійснилося п'ятнадцять років. Моя свекруха постійно тикала мені тим, що я із сім'ї алкоголіків, по-всякому мене принижувала й набудовувала проти мене мого чоловіка. Поступово він змінився до мене в гіршу сторону, і наші почуття пропали. Але, проте, він із мною не розводився, я в них була безкоштовною робітницею й дівчинкою для биття. Один раз я не витримала й пішла до батьків, але підтримки, як завжди, не дочекалася. Мати з матірками вигнала мене назад до чоловіка, і я пішла. Поки жила замужем, зробила стільки абортів, що, напевно, від цих гріхів мені ніколи не отмолиться. Виходило, що спати із чоловіком я була зобов'язана, а родити дітей мені свекруха забороняла, говорила, що гарного ребенка від жінки, породженої алкашами, не буде, мол, народжу алкоголіків і дебілів. Потім мій чоловік зовсім заявив мені, що полюбив пристойну жінку, і подав на розлучення. Свекруха раділа, а я, як непотрібна річ, була виставлена з будинку

Мені було двадцять п'ять років. Десять років свого самого юного життя я подарувала невдячним черствим людям, на яких з ранку до вечора працювала в їхньому городі й продавала вирощений урожай за пристойні гроші, які в мене відразу забирали. Придя в їхній будинок практично ребенком, я соромилася багато їсти й ніколи нічого не просила з одягу - що куплять, то й добре. Узимку мерзнула в тонкому осінньому пальто, простигала, але навіть якщо й боліла, з температурою готовила для сім'ї обіди, стирала, забирала, відкидала сніг і виконувала роботу як жіночу, так і чоловічу, сподіваючись у душі, що рано або пізно буду цій сім'ї близької й рідний, адже із самого мого дитинства я не бачила ні турботи, ні пещення. І знову була спроба повернутися до батьків, адже чоловік мій привів нову дружину. Батько мене обматерил, а мати його підтримала. Я влаштувалася на роботу, тобто завербувалася туди, де надавалося житло. Приблизно через рік зійшлася з гарною людиною, і начебто моє життя стало налагоджуватися, але отут я одержала телеграму від сусідки своїх батьків, моєї колишньої однокласниці, який я залишили свою адресу. Вона повідомила, що моя мама вмерла, а батька паралізувало. Як би вони мене не кривдили, але це мої батьки, і я стала вмовляти чоловіка поїхати із мною, щоб жити поруч із батьком, адже за ним потрібно було доглядати. Чоловік не поїхав, і я знову залишилася одна. Повернувшись до батька, я застала його в жахливому стані. У нього були пролежні, і він не вставав. Квартира була до того запаскуджена, що я довгий час ремонтувала її й упорядковувала: ванна й унітаз розбиті, крани не працюють. Крім усього перерахованого, на мене звалилися борги за квартиру й дорогі ліки, які були потрібні моєму батькові. Я мила під'їзди у всіх будинках з п'яти ранку, удень і пізно ввечері - у перервах між доглядом за паралізованим батьком. Нагодую його, переміню одяг, постільну білизну - і бігцем із цебрами мити під'їзди, адже на іншу би роботу не взяли з таким графіком, який був потрібний мені для догляду за батьком. Поступово він почав розмовляти, але добрих слів я від нього не чула, одні матірки. Пролежав він у постелі двадцять років, і всі ці роки я його тягала на собі з ліжка на диван, щоб міняти білизну й мити його, кормила з ложки. Природно, в мене не було часу кудись сходити й відпочити, батька одного не залишити, та і якому чоловікові потрібно все це

И от розгубила я не тільки всі свої роки, але й здоров'я. Болить всі, як у старої бабки, почуваю себе на сімдесят років. Порадьте, як зміцнити себе й хоч небагато підняти свої життєві сили. Я заздалегідь Вам вдячна за це, всі Ваші заговори так добрі й потрібні, читаючи їх, я начебто розмовляю з доброю мамою, який в мене фактично не було ніколи».

Я с задоволенням розповім Вам про деякі способи, що дозволяють запустити заново весь механізм імунної системи, що дозволить Вам відчути в собі загублену енергію й знайти втрачені життєві сили. Але Ви повинні знати, що своє здоров'я й сили Ви розтрачували роками, і для того щоб відчути себе знову сильної й здорової, Вам також буде потрібно сила, завзятість і час. Потрібно постійно виконувати намічене Вами навіть тоді, коли цього чи не хочеться ні часу, але в кінцевому результаті Ваш організм віддячить Вас за турботу міцним здоров'ям і довголіттям

Якщо Ви вирішили поправити своє здоров'я (адже Ви для цього витрачали свій час, коли писали мені листа), Вам потрібно читати не тільки дані мною рецепти, але й те, що я пишу для Вас до й після рецептів. Я знаю, що дуже багато хто не люблять вникати в міркування інших людей, і коли вони беруться за читання книг про здоров'я, то попросту пропускають пояснення до рецептів, уважаючи, що це їм не потрібно, не бажаючи витрачати час на дурницю. Але я прошу, щоб Ви все-таки уважно завжди всі читали, щоб розуміти те, як це буде працювати, і те, чому це важливо робити так, а не інакше. Зрештою, адже й від Вашого розуміння происходящего Вашу свідомість швидше включає механізм відновлення всього організму

Ніхто не стане сперечатися з тим, що в цей час сучасна медицина досягла дуже багато чого. Існують усілякі апарати, що дозволяють діагностувати подетально все тіло людини й виявляти сховані від очей усілякі захворювання. Проте, як би не критикувалася древня народна медицина, рак дотепер не викоренений, а методи лікування офіційної медицини багато в чому згубні й непередбачені. Використовуючи хіміотерапію й сильнодіючі препарати, людині однозначно мимоволі наноситься непоправна втрата. Навіть випивши звичайну знеболюючу таблетку, Ви не можете знати, що вона принесе із собою в майбутньому Вашому організму. Скільки вже було лікарських препаратів, якими користувалися хворі протягом десятиліть, перш ніж з'ясувалося, що завдяки їм провокується рак, шизофренія й т.д. Ми часто чуємо: «Раніше були люди здоровее й довго жили. До глибокої старості в дідів були свої здорові зуби, а в нинішньої молоді всі зуби хворі, і самі вони мають купу болячок!» чи Не тому, якщо колись у людини занедужувала голова або ще що-небудь, він пив природні відвари із трав і корінь, а сучасна людина ковтає хімічну таблетку. Поза всяким сумнівом, трава ніколи не нанесе людині такої шкоди, як аптечні ліки. Подумайте, скільки за Ваше життя, починаючи з раннього дитинства, Ви випили таблеток, поставили вколовши, а головне, ніхто не знає, який збиток здоров'ю Ви цим самі собі нанесли за все Ваше життя. Я в жодному разі не призиваю Вас до того, щоб Ви відмовилися від тих препаратів, які Вам час від часу призначають лікарі. Ви просто повинні усвідомити й зрозуміти, що не завжди варто поспішати ковтати таблетки від голови й поносу, варто спробувати спершу те, що Вам подарував для здоров'я Господь, - природну силу трав і корінь. Дотримуйте помірності й розумність у їжі й у житті. Не робіть зла й не бажайте зла іншим, тому що за все це будуть обов'язково ниспослани Вам спокутні лиха й хвороби. Жалуйте один одного й любите один одного, помнете, адже какою би не було наше земне життя, і вона закінчиться, коли підійде цьому строк

Отже, Ваш організм ослабнув, і йому потрібно допомогти. Спостерігаючи багатьма десятиліттями за хворими, я зрозуміла, що швидше набираються сил і видужують ті люди, які цього жадають, вірять у це й із задоволенням випливають всім моїм радам. Знаючи безліч сильних способів рятування людини від хворості й те, як можна швидко набратися енергії й сил, я буду рекомендувати Вам найдійовіші й прості з них. Ви ж просто додержуйтеся цих рекомендацій, попередньо вибравши із всіх способів ті, які для Вас прийнятні й найбільш доступні

Дивні сили пророщенной пшениці

Любою водій автомобіля знає, що для того, щоб працював двигун, потрібні акумулятор і спеціальне паливо, навряд чи кому прийде в голову залити в машину замість бензину воду, тому що вона на цьому «паливі» попросту не поїде. Людині для повноцінного життя організму необхідна маса тридцятилітніх, без яких людина вмре. Це білки, вуглеводи, кремній, магній, селенів, калій, натрій і т.д. - список цей дуже великий. У числі перших необхідних речовин - це ензими, складні білкові органічні речовини, без яких організм втрачає свою природну міцність. Недолік ензимов можна заповнити за допомогою пророслих зерен, і саме цьому я Вас зараз навчу. Добре промийте зерна пшениці й потім залийте їх у суповій тарілці холодною водою так, щоб вода була над зерном приблизно на один палець. Залишіть зерна в цій воді на одні діб, щоб вони розм'якнули у воді. Через добу зерна з тарілки пересипте в сито й промийте під краном. Відразу ж після цього помістите зерна в ту ж тарілку, попередньо покриту мокрих марль. Виклавши зерна на марлю, накрийте їх іншим кінцем цієї марлі. Потрібно, щоб зерна перебували одні доба у вологому середовищі, для цього Ви час від часу збризкуйте тканину водою з пульверизатора. Саме за цю добу Ваші зерна дадуть паростки, у яких утримуються гормони здоров'я. Сполоснувши зерна з паростками, що проклюнулися, измельчите їх у м'ясорубці із ґратами, у якої великі отвори, і покладете в скляну баночку, яку варто тримати в прохолодному місці, наприклад, на нижній полиці Вашого холодильника. Із цього дня Ви повинні не забувати з'їдати натще по одній столовій ложці три рази в день цього чарівного живлющого засобу, що буде боротися разом з Вами з усіма Вашими хворобами й старінням організму. Пророслу пшеницю корисно додавати в усі блюда, їсти з медом і орешками. Пройде зовсім небагато часу, і Ви побачите, як змінилася Ваша шкіра, як блищать ока і яке у Вас гарний настрій від припливу сил

При сильній слабості

Будить захисні сили й добре зміцнює ослабленої людини спеціальна ванна, що готовлять із великої кількості листів чорної смородини й соснових голок. Спершу їх круто заварюють у чавуні або каструлі, а потім цей взвар виливають у ванну, не проціджуючи. Ослаблена людина лежить у ванні від 20 до 30 напахкав, потім його розтирають теплим рушником і дають випити настій шипшини з медом. Усього ванн потрібно прийняти не менш п'ятнадцяти. Також бажано напувати хворого якісним риб'ячим жиром і годувати свежесваренной юшкою з різних видів риби

При дуже сильній утомі й нервозності

Не секрет, що люди зі зниженим імунітетом почувають себе постійно втомленими, навіть ранком після нічного сну. Вони дратуються по дрібницях, ображаються без усякої на те причини, і все їхнє життя бачиться їм у чорному кольорі. Підняти імунітет і позбавити від всіх перерахованих вище проблем допоможе питво зі свіжих жолудів. Також потрібно якнайбільше є лісової суниці з незбираним молоком; пити через день натще, на ніч, по склянці настою з полиню, польового хвоща, тернику й лимоннику (у рівних частинах по 1 ч. ложці на 1 склянку окропу); улітку є у великій кількості кропиву (у салатах, супах, настоях і т.д.). Протягом місяця можна пити по полстакана морквяного соку з одною ложкою вершків, з'їдати в день по одному лимоні. Протягом всього життя пити неочищений риб'ячий жир по 1 ч. ложці 2 рази в день. У людей швидко утомлюються звичайно слабке серце, для зміцнення якого просто необхідно пити настій з перцевої або кучерявенької м'яти

Якщо Ви почуваєте в серце завмирання або перебої, готовте й пийте настої з наступних трав, і Ваше серце буде здоровим

Трава конвалії - 15 г

Трава валеріани - 15 г

Ягоди чорниці - 10 г

Розмелена шипшина - 15 г

Загадкове і Таємниче:
У цьому випадку, насамперед, необхідно здати аналізи й перевірити рівень цукру, тому що подібна сверблячка може бути симптомом діабет
Хворим хронічним захворюванням шкіри допомагає черемша. Навесні, поки черемша в силі, її потрібно є якнайбільше, але тільки в сирому в
Листи берези повислой - 50 г; Корент кубушки - 50 г; Листи малини червоної - 50 г; Листи
Живаючи вода Трава подмаренника - 2 ст. ложки Золотий корінь - 1 ст. ложка Смілка поникла - 2 ст. ложки Квіти
Рецепт перший Сушені бруньки чорної смородини - 1 ст. ложка Суцвіття конюшини лугового
З листа: «Мені сорок п'ять років, і в мене друга група інвалідності. Страждаю ревматизмом з раннього дитинства. Особливо важко в осінн

Знахарські рецепти