З листа:

«Мені всього п'ятдесят років, а в мене вже хворі суглоби. Ноги не згинаються й так хрумтять, що незручно перед людьми. По ночах мучить біль, причому така, що навіть анальгін не допомагає».

Суглобам можна допомогти в такий спосіб. У пів-літрову банку насипте 6 ложок бджолиного подмора, 10 ложок рубаної кропиви, полстручка перцю, 50 г перекрученого алое й 3 ст. ложки плодів кінського каштана. Потім залийте банку по горлечко гарною горілкою й закрийте її кришкою. Через тиждень робіть компреси на хворі суглоби, закутуючи зверху плівкою й теплою хусткою. Тримаєте компрес по півгодини. Курс лікування - 2 тижні

Ще добре допомагає суглобам мазь із прополісу. Готовлять її так. У полстакана рослинного масла покладете 150 г прополісу. Поставте ємність на водяну лазню й добре всі прогрійте, так щоб вийшла однорідна суміш. Натріть маззю хворі місця й надягніть поверх старі носки або панчохи. Бажано це робити на ніч, щоб не ходити розігрітими ногами по підлозі

Безвідмовно допомагає хворим суглобам питво із правильно підібраних корінь, тому що якщо до складу збору покласти не ту траву або не той корінь, те користі не буде, оскільки є «гальмуючі» один одного рослини, приблизно так само, як якщо неправильно прикласти сторони магніту, то вони просто відштовхуються друг від друга

Рецепт збору

Кора верби - 50 г

Трава вербени - 20 г

Трава таволги - 20 г

Трава барвінку - 10 г

Трава буркуну - 10 г

Листи малини - 20 г

На півлітра окропу кладуть 5 ст. ложок збору. Доводять до бурхливого кипіння й знімають. Наполягають 30 хвилин і п'ють ранком і на ніч по чверті склянки

Ті, у кого хворі ноги, повинні в першу чергу подумати про зміцнення хрящової тканини. Їжте влітку салати з додаванням втеч снити, листів кропиви, листів мати-і-мачухи, селери, також уживайте в їжу аґрус, мед, зібраний бджолами з конюшини, і різні горіхи (несолоні).

Загадкове і Таємниче:
У цьому випадку, насамперед, необхідно здати аналізи й перевірити рівень цукру, тому що подібна сверблячка може бути симптомом діабет
Хворим хронічним захворюванням шкіри допомагає черемша. Навесні, поки черемша в силі, її потрібно є якнайбільше, але тільки в сирому в
Листи берези повислой - 50 г; Корент кубушки - 50 г; Листи малини червоної - 50 г; Листи
Живаючи вода Трава подмаренника - 2 ст. ложки Золотий корінь - 1 ст. ложка Смілка поникла - 2 ст. ложки Квіти
Рецепт перший Сушені бруньки чорної смородини - 1 ст. ложка Суцвіття конюшини лугового
З листа: «Мені сорок п'ять років, і в мене друга група інвалідності. Страждаю ревматизмом з раннього дитинства. Особливо важко в осінн

Знахарські рецепти