До всього вищесказаного буде потрібно череп козла. Череп кладе на пентакль у центр зірки. Свічі в дзеркала по закінченні роботи гасять подихом. Череп закопують під осикою. Цей метод розтрощує й паралізує волю ворога повністю. Він з кожною годиною й удень буде жахатися при думці про Вас, повністю поступиться позиціями, буде поступливий і готовий на всі Ваші умови

Читають закляття голосно, обходячи босими ногами навколо пентакли. Руки простягнені поперед Вас, долонями догори. Слова в заклятті необхідно вимовляти чітко. Кожне слово повинне злітати з Ваших вуст, подібно важкому каменю

Неприпустимо помилятися, зупинятися для того, щоб згадати слово або фразу. Читають закляття по пам'яті, а не з паперу. Тому, як треба завчите все, що повинні сказати парфумам. У тім місці, де написане ім'я покійного, варто називати ім'я людини, що умерли не більше трьох років тому, людини, який Ви добре знали при житті й з яким спілкувалися. Не слід плутати закляття зі спіритичним сеансом, де припустиме звертання до парфумів давно померлих і навіть незнайомих Вам людей. Не можна згадувати в заклятті імена дітей і людей, що вмерли від божевілля, а також у п'яному стані. Християнинові не можна називати ім'я мусульманина, і навпаки. Під час дії Ви виразно відчуєте сильний рух повітря, схоже на подув вітру. При цьому буває, що гасне свіча. У жодному разі не можна її запалювати заново, варто загасити й ті, що ще горять, і відкласти роботу до наступного затьмарення сонця. Краще втратити час, чим втратити життя. Це знак того, що верховний дух не дозволяє Вам спілкуватися смертвими.

Відомі випадки, коли свіча гаснула, але майстер все-таки продовжував ритуал. Незабаром цей майстер без усякої видимої на те причини вмирав

Так було з подругою моєї бабусі. Вона прийшла до неї з повідомленням, що незабаром умре, тому що не підкорилася верховному духу. Коли жінка пішла, то я запитала бабусю, чи можна відвести лихо, зробити переклад на худобину, щоб вона не вмерла. Бабуся відповіла, що нікому не можна порушувати це правило й зробити вже нічого не можна. Але не бійтеся, мої дорогі читачі й учні, якщо пам'ятати про це нескладне правило, то ритуал буде зовсім безпечним

Слова закляття наступні:

Рушійна сила зірки Верховного

У мить, коли почорніє сонця лик,

Тисяча тисяч світил і одне чорне сонце

Дух Верховного, відпусти від себе душу (ім'я небіжчика).

Тому що буде він провідник мій через простір

Амінь.

И так скориться мені (ім'я покійного),

И так скорить він (ім'я ворога).

Як душу, розстаючись із тілом своїм

Плаче й стогне,

Так буде так ворог мій стогнати

При ім'ї й виді моєму

И як зруйнувався порох (ім'я небіжчика),

Так зруйнується воля ворога мого

Повертаю, Верховний, дух (ім'я небіжчика).

И свершится заклятье моє

У віка століть

Амінь.

Загадкове і Таємниче:
Варто знати, що скарб ніколи не кладуть у землю в неділі, а також у святі й престольні свята Перш ніж покласти скарб на зберігання, пот
За старих часів на Русі під час воєн людей брали в повний (полон). Християнські знахарі вчили солдатів і простих людей молитві, що допо
Цю заговор читають перед тим, як відправитися в дорогу. Слова заговор наступні: Ідуть три сестриці, три тяжкі судьбици: Одна
Лист із Іркутська від Валеевой О. П.: «Я дякую Добродії Бога за те, що Ви візьмете мій лист у свої руки. Справа моє до Вас непросте, але в
З листа майстра Марії Пилипівни Ипатьевой: «Не знаю навіть, із чого почати, щоб Ви правильно зрозуміли всю сформовану ситуацію. Напев
Напередодні Великодня прочитайте особливу заговор над водою, який потім облийтеся з голови до ніг. Замовні слова такі: Зберіться, чот

Заговори