У ту мить, коли сонце стає чорним, і наступні шоста година можна працювати по вуду.

Що необхідно знати при цій роботі і як треба до неї підготуватися?

У цей день не їдять, а тільки п'ють чисту воду

Ступні ніг: позаду над п'ятою креслять сажею хрести без поперечин. Це необхідно, щоб не трапилося лиха після роботи із чорним сонцем

Кисті рук: з тильної сторони під долонею, де зап'ястя, чортенят сажею стрілу, звернену вістрям кладони.

Чоло: горизонтальна смуга чертится сажею над надбрівними дугами, від скроні до скроні

Груди: під ямкою в підстави шиї креслять коло

Коліна: сажею креслять хрест без поперечини на обох колінах

Приготуйте пентаклю чорного кольору (квадрат чорної тканини). Крейдою малюють коло правильної форми. У середині кола роблять пентаграмму.

Ставлять дзеркало на вікно. Дзеркало повинне бути круглої, а не овальної або квадратної форми. Три свічі чорного воску ставлять на вікно до дзеркала й запалюють, спочатку дві крайні, а потім ту, що всередине.

Надягають чорний одяг (це стосується й чоловіків, і жінок). Волосся повинні бути вільними від шпильок, стрічок, гребенів і т. д.

Від середини чола волосся розділите на дві половини проділом

Отже, ми розглянули обов'язкові умови для роботи в день «чорного» сонця. До деяких варіантів будуть ще доповнення, тобто те, що крім зазначеного варто мати для роботи

Що можна робити в день затьмарення

Привороти

Забрати людину зі свого життєвого шляху

Покарати ворогів і кривдників

Викликати мертву душу й живу людину

Закляття й зняття закляття

Заклинання на перемогу вборьбе.

Заклинання на видужання вмираючого

Осліплення

Повернення зору

Увігнати в тривалий сон (усипка).

Позбавити сну й спокою

Заклинання на народження людини при безплідності

Викликати пожежа

Заговорити від вогню

Вилікувати хворий розум

Позбавити сил

Викликати тривогу, від якої людина рано або пізно сходить сума.

Позбавити волі ворога

Заговорити людини на біль

Позбавити людини впливів, сили й багато чого, багато чого інше

Все це робиться, як я вже сказала вище, у день «чорного» сонця, тобто сонячного затьмарення

Загадкове і Таємниче:
Варто знати, що скарб ніколи не кладуть у землю в неділі, а також у святі й престольні свята Перш ніж покласти скарб на зберігання, пот
За старих часів на Русі під час воєн людей брали в повний (полон). Християнські знахарі вчили солдатів і простих людей молитві, що допо
Цю заговор читають перед тим, як відправитися в дорогу. Слова заговор наступні: Ідуть три сестриці, три тяжкі судьбици: Одна
Лист із Іркутська від Валеевой О. П.: «Я дякую Добродії Бога за те, що Ви візьмете мій лист у свої руки. Справа моє до Вас непросте, але в
З листа майстра Марії Пилипівни Ипатьевой: «Не знаю навіть, із чого почати, щоб Ви правильно зрозуміли всю сформовану ситуацію. Напев
Напередодні Великодня прочитайте особливу заговор над водою, який потім облийтеся з голови до ніг. Замовні слова такі: Зберіться, чот

Заговори