Ці прокльон навести нелегко, та й знімається вона важко. Звичайно до неї прибігають лише тоді, коли випробовують ні із чим не порівнянну ненависть кврагу.

Для цього знаходять у лісі дупло. Після цього ловлять павука, зав'язують його в шматочок тканини з намальованим на ній і заговореним пентаклем. Кладуть цей вузлик у дупло дерева й замуровують його. Природно, читаючи заклинання, називають ім'я жертв

Після цього три вечори підряд спалюють по дванадцяти свіч і їдять кутю

Через три дні людин, на який навели прокльон, починає боятися виходити з будинку й почуває себе немов у пастці. З кожний хвилиною страх мучить його усе сильніше й сильніше: і будинку залишатися страшно, і на вулицю вийти немає сил

Поступово жертва цього прокльон втрачає розум, хоча на вид він ще довго буде здаватися таким же, як і раніше, якщо не брати до уваги його, як навколишнім здається, безглуздий страх. Однак рано або пізно рідні зауважують негарне й відводять хворого до лікаря. Нещасному призначають антидепресанти, які йому не допомагають. Тоді вже його змушують приймати інші, більше сильні, ліки, які вкрай підривають здоров'я нещасного

Існує безліч способів лікування цієї прокльон. Сьогодні я розповім Вам лише про одному

Знайдіть на цвинтар дерево з дуплом і запаліть свічу. Покладете в дупло кутю, а потім прямо в дерева з'їжте млинець, пом'яньте прокльон й скажіть:

Пом'яну я за упокій не того, хто в дуплі,

А хто в чорта на помелі

Не того, хто відмикав, а того, хто замикав

Вода в ріці, кутя в дуплі,

Свіча в руці, а хрест святої на мені

В ім'я Батька й Сина й Святого Духа. Амінь.

Після цього погасите свічу, покладете неї в дупло й ідете не оглядаючись

Загадкове і Таємниче:
Варто знати, що скарб ніколи не кладуть у землю в неділі, а також у святі й престольні свята Перш ніж покласти скарб на зберігання, пот
За старих часів на Русі під час воєн людей брали в повний (полон). Християнські знахарі вчили солдатів і простих людей молитві, що допо
Цю заговор читають перед тим, як відправитися в дорогу. Слова заговор наступні: Ідуть три сестриці, три тяжкі судьбици: Одна
Лист із Іркутська від Валеевой О. П.: «Я дякую Добродії Бога за те, що Ви візьмете мій лист у свої руки. Справа моє до Вас непросте, але в
З листа майстра Марії Пилипівни Ипатьевой: «Не знаю навіть, із чого почати, щоб Ви правильно зрозуміли всю сформовану ситуацію. Напев
Напередодні Великодня прочитайте особливу заговор над водою, який потім облийтеся з голови до ніг. Замовні слова такі: Зберіться, чот

Заговори