Якщо необхідно нагадати про себе людині, що довго не дає про себе знати, і змусити його повернутися додому, те вдайтеся до допомоги цього обряду. Якщо людина жива, то він незабаром з'явиться

Парфуми, послані за ним, не дадуть йому спокій: змусять подзвонити, написати або повернутися

Був у моїй практиці випадок, коли я на прохання матері зробила посилання її синові, що пропав дванадцять днів назад. Уже через шоста година він повернувся домийся

И як це було до речі, тому що в тім місці, де він загуляв, виникла перестрілка й двоє з його компанії загинули, а один був поранений

Якби мати не звернулася до мене й ми б не зробили виклик, можливо, і її син загинув би.

Мати цього хлопця згодом запитувала, що він почував перед тим, як прийти додому. Син пояснив, що компанія виїхала в гори. Відпочивали непогано, шампанське лилося рікою, пива вдосталь, смачні шашлики. Зненацька його серце стало сильно колотитися, його охопили страшна туга й тривога, він місця собі не знаходив, ніщо його не радувало. Він пояснив друзям, що занедужав, і поїде додому. Потім він пішки добрався до траси, тому що не бажав чекати, поки його хтось підвезе, сіл на попутку й повернувся. Легше йому стало тільки тоді, коли він переступив поріг своєї квартири

Посилання, або - по-іншому - повернення, робиться наступним способом

Беруть плаття або сорочку того, хто повинен повернутися, зав'язують вузлом і підвішують на мотузці до стелі, потім ставлять ніж гострим кінцем у кут кімнати й говорять:

Дух, іди!

Раба Божого (ім'я) приведи!

Поки він у свій будинок не прийде,

У серце спокою не знайде

Через свіч згоряння катування йому й страждання

Іди додому!

Сказавши так, ніж обертають так сильно, щоб лезо скрипіло. Після цього розламують яблуко, одну половинку відразу з'їдають, другу кладуть поруч сножом.

Запалюють свічу, а коли вона згорить - наступну, і так рівно сорок свіч

Повірте, самі завзятих і терплячі з моїх учнів можуть навчитися дуже многому.

Загадкове і Таємниче:
Варто знати, що скарб ніколи не кладуть у землю в неділі, а також у святі й престольні свята Перш ніж покласти скарб на зберігання, пот
За старих часів на Русі під час воєн людей брали в повний (полон). Християнські знахарі вчили солдатів і простих людей молитві, що допо
Цю заговор читають перед тим, як відправитися в дорогу. Слова заговор наступні: Ідуть три сестриці, три тяжкі судьбици: Одна
Лист із Іркутська від Валеевой О. П.: «Я дякую Добродії Бога за те, що Ви візьмете мій лист у свої руки. Справа моє до Вас непросте, але в
З листа майстра Марії Пилипівни Ипатьевой: «Не знаю навіть, із чого почати, щоб Ви правильно зрозуміли всю сформовану ситуацію. Напев
Напередодні Великодня прочитайте особливу заговор над водою, який потім облийтеся з голови до ніг. Замовні слова такі: Зберіться, чот

Заговори