На жаль, але буває, що піде людина з будинку й не вертається - пропадає. Зрозуміло, що рідн і близькі шукають його, переживають. У таких випадках моя бабуся читала заклинання, молитви, заговори з однієї-єдиною метою: якщо людина ще жива, то на душі в нього ставало неспокійно, він починав хвилюватися й рватися назад домийся

Не треба при цьому плутати виклик людини, що втратилося, з викликом коханого. Ця заговор не підходить для повернення чоловіка, що пішов до іншої. Тут до роботи залучаються зовсім інші парфуми, ангели й сутності

Шкоди від виклику не буде ніякого, втім, як і від всіх інших обрядів, яким я Вас учу. Якщо зникла людина жива, він обов'язково повернеться, які б перешкоди не вставали в нього на шляху

Я не раз проводила цей обряд під керівництвом бабусі, потім займалася цим самостійно, тепер от прийшов час розповісти про ритуал своїм учням. І знаєте, щораз після проведення цього обряду, якщо людина була жива, через якийсь час він вертався додому. Головне - ніколи не втрачати надію! Іноді мене запитують, чи зможу я допомогти тим, хто не знає російської мови. Відповідаю: зможу. Пояснюється це, видимо, тим, що Сам Господь створив різні мови. І парфуми знають про цьому

Отже, я навчу Вас одному з найдужчих обрядів на виклик зниклої людини. Насамперед розповім Вам про порядок проведення обряду й про ті умови, які необхідно дотримувати

Якщо пропав чоловік, починайте роботу у вівторок або в четвер; якщо жінка - те в п'ятницю; якщо ребенок - у середовище. До обряду приступайте о третій годині ночі

З одягу на Вас повинна бути тільки вільна сорочка з довгими рукавами (підвертати їх не можна). На шию підвісьте ключ на мотузочці (кожної) і переверніть його на спину. Хрест потрібно знятися

З кімнати винесіть образа, заберіть також всі металеві предмети, тому що будь-який метал має певну енергію й може перешкодити спілкуванню з парфумами. Сховайте намиста, серги, шпильки для волось, кільця. Волосся обов'язково розпустите. Про шпильки й говорити не коштує, вони взагалі можуть перешкодити кожному обряду

На підлогу постеліть заздалегідь приготовлений пентакль: відріз чорної тканини з намальованої на ньому п'ятикутною зіркою. Докладніше про те, як начертати пентакль, я розповідала в попередній раз. Устаньте на пентакль босими ногами, під п'яти підкладете срібні монети. Якщо таких ні, то можна взяти й срібні ложки: якщо викликають дорослої людини - те їдальні, якщо ребенка - те чайні

Якщо роботу проводите в приватному будинку, то не забудьте відкрити трубу й дверцята піддувала, якщо у квартирі - обов'язково відкрийте кватирку. Тим самим Ви запрошуєте парфумів увійти вдом.

Тримаєте в правій руці палаючі свічі й фотографію зниклі. Дивитеся убік кватирки або грубки й, не збиваючись і не запинаючись, читайте особливу заговор. Перериватися в жодному разі не можна!

Якщо Ви не впевнені в тім, що проробите всі як треба, краще звернетеся кмастеру.

Слова заговори такі:

Іду із дверей, не благословясь,

Пройду у ворота, не перехрестячись

Завішала я образа, зав'язала собі ока

Іду собачою стежкою, собачим нюхом,

Здороваюся з першим духом

Здраствуй, дух мій,

Веди мене своєю стежкою

От чисте поле, у поле гай,

У гаї коштує осика,

У їй є зелена вершина,

На її зеленій вершині сидить старий чорт

Чорт-Панотець, допоможи мені,

Божій рабі (ім'я),

Допоможи так послужи,

Виклич дев'яносто дев'ять твоїх бісенят

И пішли їх на пошуки раба Божого (ім'я).

Нехай палять йому душу,

Тягнуть, кличуть, призивають,

Сюди, до мене, Божій рабі (ім'я).

Хто його стереже, не пускає,

Нехай не заговорять, не загрожують, не гавкають

Замки відкриються, двері розгорнуть,

Окови, ремені розімкнуться,

Ока ворогів відвернуться від Божого раба (ім'я).

Агов Ви, парфуми, верхні й нижні,

Слабкі й вищі,

Мій Вам наказ,

Мій Вам наказ: ведіть і несіть,

Де треба - провезіть,

Де треба - протягнете,

Де треба - пропливіть,

Де треба - пролетите,

Де треба - проповзіть:

Через щілину, через дошку,

Через двері,

Через верх, через низ,

Через першого й останнього

Хто його тримає?

Хто його сторожить?

Слово моє, мій наказ:

Нехай утече раб Божий (ім'я)! Амінь.

Бачу я очима закритими

- Тут Ви, парфуми?

- Тут!

Ідіть і приведіть до мене,

Божій рабі (ім'я), раба Божого (ім'я).

И поки зірка Ісуса горить

И слава Його не мерхне

В ім'я Батька й Сина й Святого Духа. Амінь.

Прочитавши заговор, дуже обережно зійдіть із пентакля, а потім згасите подихом свічу. Зав'яжіть срібні монети в тканину з намальованим пентаклем, закрийте трубу, піддувало або кватирку. Зніміть із себе ключ. Одягніться

Візьміть вузлик і ключ і закопайте їх там, де не ходять люди. Туди й назад ідіть мовчачи й закопуйте вузлик із ключем без свідків

Обряд проводите дев'ять разів підряд.

Однак срібні монети Вам знадобляться тільки в перший раз. Вісім обрядів, що залишилися проводите без монет і ложок

Якщо людина жива, то він обов'язково повернеться - висока ефективність цієї заговори була перевірена багаторазово. Однак краще все-таки не чекати, коли прийде лихо, а поставити на своїх близькі спеціальні обережи. Наприклад, прочитати заговор від втрати рідних і близьких

Загадкове і Таємниче:
Варто знати, що скарб ніколи не кладуть у землю в неділі, а також у святі й престольні свята Перш ніж покласти скарб на зберігання, пот
За старих часів на Русі під час воєн людей брали в повний (полон). Християнські знахарі вчили солдатів і простих людей молитві, що допо
Цю заговор читають перед тим, як відправитися в дорогу. Слова заговор наступні: Ідуть три сестриці, три тяжкі судьбици: Одна
Лист із Іркутська від Валеевой О. П.: «Я дякую Добродії Бога за те, що Ви візьмете мій лист у свої руки. Справа моє до Вас непросте, але в
З листа майстра Марії Пилипівни Ипатьевой: «Не знаю навіть, із чого почати, щоб Ви правильно зрозуміли всю сформовану ситуацію. Напев
Напередодні Великодня прочитайте особливу заговор над водою, який потім облийтеся з голови до ніг. Замовні слова такі: Зберіться, чот

Заговори