Сьогодні я навчу Вас, як викликати собак і змій, використовуючи заклинання вуду. Ці заклинання на перший погляд можуть здатися марними, але вони необхідні Вам для практики. Також варто сказати, що це не найпростіші заклинання, однак якщо Ви будете дотримувати всі правила, то неодмінно доможетеся гарного результату. Після прочитання цього заклинання до Вас отовсюду будуть збігатися собаки й лягати у Ваших ніг (а це вміння може Вам придатися під час лікування деяких порч). Якщо ж Ви прочитаєте заклинання в лісі, то до Вас будуть сповзатися змії. У цьому випадку Ви повинні обов'язково поставити на себе оберіг від укусу змії, тому що ними керувати складніше, ніж собаками

У жодному разі не можна робити при виклику наступне

Перебувати в нетверезому стані або під дією наркотику

Змінювати слова й фрази взаклинании.

Збиватися й запинатися

Зупинятися й недоговорювати заклинання до кінця, у противному випадку собаки можуть розірвати Вас, а змії - покусатися

Необхідно дотримувати все до дріб'язків у поводженні й одязі

Обряд проводять на самоті: нікого не беріть із собою й вуж тим більше не знімайте происходящее на кіно- або фотокамеру, інакше ті, хто все це побачать, можуть загинути

Приступаючи до роботи, варто пам'ятати, що оберіг, поставлений за правилами магії вуду, буде захищати тільки Вас і нікого більше. Мені якось розповідали, що свідком такого обряду випадково став сільський пастух. Пройшло небагато часу, і його знайшли в лісі мертвим

Якщо Ви станете точно випливати всім моїм рекомендаціям, те самі зачудуєтеся тому, як покірно у Ваших ніг уляжуться собаки різних мастей і порід. Далі я Вас навчу тому, як їх підняти й розігнати. Отже, цей розділ для тих, хто дійсно хоче опанувати магією вуду й бажає побачити сьогодення чудо

И помнете, цей тільки початок. У будущем я навчу Вас зчитувати думки навколишніх, лікувати хвороби й перемагати зло

Для виклику собак необхідно мати ніж з кістяною ручкою, залізну миску, тринадцять свіч, зв'язаних один з одним, три корені від трьох різних осик, також зв'язаних разом і заточених з одного боку, кістка чорного козла, забитого в повню, і пентаклю, приготовлену заздалегідь.

На пентакле накреслите коло й у середину кола накапайте кров козла, від якого взяли кістка

Надягніть довгий чорний балахон з непідшитим поділом. На груди балахона повинен бути зашита кишеня, куди попередньо кладуть дзеркальце круглої форми, дзеркальною поверхнею від тіла людини, щоб воно відбивала від Вас негативну енергію (з його допомогою Ви уникнете зворотного удару). Волосся розпустите й не розчісуйте, зніміть всі стрічки, шпильки, гребені й т.д. Потім устаньте в коло, намальований на пентакле, а за навкруги перед собою покладете цапину кістку. Позад себе поставте залізну миску, у якій лежать осикові коріння. У лівій руці тримаєте зв'язані один з одним тринадцять свіч, у правої - ніж з кістяною ручкою

Заклинання читають по пам'яті, не перериваючись і не перебріхуючи слова. Читайте його про себе, але при цьому ворушите губами, начебто проговорюєте всі слова. Помнете, будь-яка помилка дуже небезпечна й чревата трагічними наслідками!

Слова заклинання наступні:

Замбара, дух дня, слухай мене!

Якщо є ніч, виходить, є день,

Якщо є Бог, виходить, є диявол

Велю й викликаю: зійди, зійди

Ім'ям велю, будь тут!

Із зерен тисячі зерен

Князь і його військо, сюди!

Сюди, військо цього ім'я

Велю й викликаю до моїх ніг

Я хазяїн усім псам

Замбара. Замбара. Замбара.

Ім'ям князя, до мене, до лівої ноги, до мене!

До правої ноги!

Оберіг на мені

Замбара, вияви

Після того як Ви прочитаєте заклинання, до Вас збіжаться собаки й ляжуть біля кола. Не можна дивитися собакам в очі, щоб вони не піймали Ваш погляд. Якщо Ви побажаєте прогнати їх, то згасите свічі й киньте ніж за межі кола. Тим самим Ви розірвете зв'язок з парфумами й попросите їх повернутися назад. Після цього пригорніть долоні до кишені із дзеркальцем і скажіть:

Усякому свій шлях

Дощ іде в землю,

Святий Дух - на Небо,

Мертвий дух - під землю,

А я при Ісусові Христі. Амінь.

Через хвилину-іншу собаки розбіжаться, начебто їх і не було

Ви можете злякатися, коли до Вас почнуть збігатися собаки, але, повірте, страшно буває тільки перший раз - це я знаю по собі

Набагато сутужніше розігнати змій. Вони, як правило, сплутуються в клубки й ідуть не відразу. Тому краще робити виклик сидячи. Проводять обряд у лісі вполнолуние.

Креслять коло осиковим ціпком, розкладають за навкруги осикові вугілля, бите скло, котячу вовну

Коло повинен бути діаметром не менш одного метра. Стелять у середину пентаклю (чорну), у ноги ставлять посудина з водою. Погода повинна бути суха й безвітряна. У руки беруть розп'яття. Заклинання читають протяжно, пошепки, три рази. Сидіти потрібно тихо, не ворушачись. При виклику собак відразу видно, як вони біжать із опущеними головами, як би нюхаючи землю; змій же не видно, але Ви почуєте шерех, що буде усе сильніше й сильніше, начебто вітер жене листя

Не бійтеся, що змії Вас покусають. Я стільки разів проводила цей обряд, що вже й не згадати, і жодного разу змії не намагалися на мене напасти

До речі, змій, так само як і собак, не можна пильно розглядати: дивитеся поверх них

Тим, хто читає мої заговори, відомі заговори на лов змій. Якщо змії Вам потрібні для роботи, то після цього обряду їх потрібно «остолбить», тобто приспати. (Я вже публікувала заговор, що допомагає приспати змій.) Але все-таки збирайте змій не руками, а ціпком-рогатиною - так зручніше й безпечніше.

Отже, Ви в колі. На Вас балахон із вшитим у кишеню дзеркальцем-оберегом. Читаєте заклинання протяжно, пошепки, начебто сичите. Слова заклинання наступні:

Ідол лісовий, брат дияволові рідний,

Ти не підкорився, дав яблуко й провинився

Заклинаю тебе святою водою,

Чорною землею

Князь, іди, змія, повзи

Дев'ять дочок Ірода,

Мережами, руками, адовими словами

Виявите змій перед моїми ногами

Призиваю й викликаю ім'ям Самого

Амінь.

Загадкове і Таємниче:
Варто знати, що скарб ніколи не кладуть у землю в неділі, а також у святі й престольні свята Перш ніж покласти скарб на зберігання, пот
За старих часів на Русі під час воєн людей брали в повний (полон). Християнські знахарі вчили солдатів і простих людей молитві, що допо
Цю заговор читають перед тим, як відправитися в дорогу. Слова заговор наступні: Ідуть три сестриці, три тяжкі судьбици: Одна
Лист із Іркутська від Валеевой О. П.: «Я дякую Добродії Бога за те, що Ви візьмете мій лист у свої руки. Справа моє до Вас непросте, але в
З листа майстра Марії Пилипівни Ипатьевой: «Не знаю навіть, із чого почати, щоб Ви правильно зрозуміли всю сформовану ситуацію. Напев
Напередодні Великодня прочитайте особливу заговор над водою, який потім облийтеся з голови до ніг. Замовні слова такі: Зберіться, чот

Заговори