Замішують квашенку з дев'яти жмень борошна. Роблять тісто, як звичайно, але воду додають не зі свого будинку. Роблять із тесту драбинку з перекладинками. Стільки перекладинок, скільки у Вас ворогів. Випікають цю драбинку й кладуть у коробку (наприклад, з-під туфель або торта). Коли роблять драбинку, то називають кожну перекладинку ім'ям ворога й голкою колють свій палець до крові

Коробці із драбинкою приносять на дзвіницю й кидають долілиць, щоб розбилася

Будинку миються, сидячи на порозі, потім надягають сорочку задом наперед. Перед дзеркалом зав'язують на мотузочці узелочки, стільки, скільки було на драбинці перекладинок, називаючи імена ворогів. Потім мотузочку спалюють на сковороді

Зверніть увагу, що я для початку даю найпростіші способи роботи з Вуду. Надалі ми будемо ускладнювати способи, а поки практикуйтеся на цих, щоб набратися досвіду

Загадкове і Таємниче:
Варто знати, що скарб ніколи не кладуть у землю в неділі, а також у святі й престольні свята Перш ніж покласти скарб на зберігання, пот
За старих часів на Русі під час воєн людей брали в повний (полон). Християнські знахарі вчили солдатів і простих людей молитві, що допо
Цю заговор читають перед тим, як відправитися в дорогу. Слова заговор наступні: Ідуть три сестриці, три тяжкі судьбици: Одна
Лист із Іркутська від Валеевой О. П.: «Я дякую Добродії Бога за те, що Ви візьмете мій лист у свої руки. Справа моє до Вас непросте, але в
З листа майстра Марії Пилипівни Ипатьевой: «Не знаю навіть, із чого почати, щоб Ви правильно зрозуміли всю сформовану ситуацію. Напев
Напередодні Великодня прочитайте особливу заговор над водою, який потім облийтеся з голови до ніг. Замовні слова такі: Зберіться, чот

Заговори