У шматок свинячої шкіри, зрізаної зі спини, загортають копита чорного поросяти

Спалюють у повню. Замішують корж із золою з вищезгаданих компонентів, і цим коржем годують свиню. Убивають свиню й мажуть себе її кров'ю з ніг до голови

При 12 горяших свічах лягають на тканину (білу), руки розкинуті в сторони. Читають голосно, не відриваючи око, думаючи над кожним вимовленим словом. Думки зосереджені. Не припустимі помилки або перекручування слів. Заклинання читають не зупиняючись, на одному подиху

Якщо все виконати як треба, людина заговорює себе до самої смерті. Його мине будь-який напад. Людина буде здраствувати до самої кончини, що наступить через багато десятиліть. По-іншому це називається «Заклятье на крові».

Через кров і її тління

творю своє збереження

Через кров заново з'являюся,

кров'ю від смерті відкуповуюся

Знаю те, що вгорі,

як те, що внизу.

Так буде твердінь на середині води,

і так відділяться води від вод,

кров від крові

Ті, які вище, від тих, які нижче.

И будуть ті, які нижче,

подібні тим, які вище.

Заклинаю тебе, твердінь крові,

щоб ти була для мене сіль і зола

Дзеркалом Бога живого в створіннях його.

И джерелом життя й обмивання повернення

через сіль у крові й воду в крові;

так знищиться тлінність моя. Амінь.

Обмивають себе молоком з медом, потім водою із сіллю, потім просто водою. Ганчірку спалюють, попіл розносять по вітрі

Взагалі, необхідний настрой душі й тіла перед початком дій

Варто заздалегідь визначити день і година, коли Ви зіллєтеся Свуду.

Довге споглядання свого відбиття в дзеркалі або глядение на повний місяць зарядить Вас через подвійний вигляд Вашого відбиття. А світло місячного світила дасть Вам магічний вплив своє

Не слід метушитися, руху під час роботи з Вуду повільні, особа без гримас, волосся не повинні бути підняті нагору, а лежати на спині

Не можна що-небудь робити при іншій людині

Пізніше я навчу Вас працювати більше складними способами. І з кожним разом ми будемо ускладнювати й розуміти глибше цю таємну й серйозну науку

Загадкове і Таємниче:
Варто знати, що скарб ніколи не кладуть у землю в неділі, а також у святі й престольні свята Перш ніж покласти скарб на зберігання, пот
За старих часів на Русі під час воєн людей брали в повний (полон). Християнські знахарі вчили солдатів і простих людей молитві, що допо
Цю заговор читають перед тим, як відправитися в дорогу. Слова заговор наступні: Ідуть три сестриці, три тяжкі судьбици: Одна
Лист із Іркутська від Валеевой О. П.: «Я дякую Добродії Бога за те, що Ви візьмете мій лист у свої руки. Справа моє до Вас непросте, але в
З листа майстра Марії Пилипівни Ипатьевой: «Не знаю навіть, із чого почати, щоб Ви правильно зрозуміли всю сформовану ситуацію. Напев
Напередодні Великодня прочитайте особливу заговор над водою, який потім облийтеся з голови до ніг. Замовні слова такі: Зберіться, чот

Заговори