Якщо стає ясно, що людина приречена, Ви можете допомогти йому залишитися в живі. Варто піти на цвинтар і знайти там три могили, у яких поховані люди, що носили таке ж ім'я, як і у хворого. Запаліть три більших свічі й одну свічу середнього розміру. Потім прочитайте сорок псалмів, а потім задом наперед особливе заклинання. Візьміть у ногах могили землю й покладете неї в целофановий пакет. Обов'язково залишіть на могилі подарунок: тапки, вінок, квіти, - адже в небіжчика нічого не можна брати, крім поминального частування, що родичі кладуть на могилу. Якщо не покласти замість подарунок, те, як говорять майстри, «земля задавить». Так зробіть три рази на трьох могилах. Із цією землею підіть до цвинтарних воріт і, коли повз Вас провезуть ховати першого небіжчика, висипте йому вслід землю із трьох могил, називаючи при цьому імена дванадцяти парфумів. землю, Що Залишилася, насипають на нову річ і добре її струшують проти вітру, вимовляючи у зворотному порядку назви всіх місяців, тобто грудень, листопад, жовтень, вересень і т.д. Потім поїдьте в село, знайдіть двір, де хазяї тримають велику рогату худобу, і залишіть там цю річ. Замість хворого загине худобина. Та людина, який Ви лікуєте, потім обов'язково повинен відшкодувати хазяям втрати, інакше піде сильний зворотний удар і його вже ніхто не врятує. Тим, для кого був зроблений переклад, варто купити нові ікони. Інакше через сім років, у точно призначений день, коли був зроблений переклад, що видужав занедужає знову. У такий же спосіб можна зробити переклад на людей, але це страшний гріх, і робити цього не коштує якщо не по моральних міркуваннях, те хоча б з побоювання за власне життя

Загадкове і Таємниче:
Варто знати, що скарб ніколи не кладуть у землю в неділі, а також у святі й престольні свята Перш ніж покласти скарб на зберігання, пот
За старих часів на Русі під час воєн людей брали в повний (полон). Християнські знахарі вчили солдатів і простих людей молитві, що допо
Цю заговор читають перед тим, як відправитися в дорогу. Слова заговор наступні: Ідуть три сестриці, три тяжкі судьбици: Одна
Лист із Іркутська від Валеевой О. П.: «Я дякую Добродії Бога за те, що Ви візьмете мій лист у свої руки. Справа моє до Вас непросте, але в
З листа майстра Марії Пилипівни Ипатьевой: «Не знаю навіть, із чого почати, щоб Ви правильно зрозуміли всю сформовану ситуацію. Напев
Напередодні Великодня прочитайте особливу заговор над водою, який потім облийтеся з голови до ніг. Замовні слова такі: Зберіться, чот

Заговори