У вуду деякі ритуали займають зовсім мало часу, а деякі, навпаки, жадають від майстра багато сил і терпіння

Якщо працювати з фігуркою - з воску, ганчірок, глини, - якої дали ім'я людини, що цікавить Вас,, те можна, відламуючи від її шматочки, викликати хвороби на певні частини тіла. Іноді ці частини тіла проколюють спицею. Якщо таку фігурку поховати, провівши спеціальний ритуал (зробити гробик, відспівати й засипати землею), то жертва незабаром загине

Сьогодні я розповім Вам про роботу з костями. Беруть кості тварин, ретельно їх чистять, перевіряючи, немає чи на них залишків м'яса. Потім із тканини викроюють ляльку, зшивають її, а усередину вставляють кості. У той час, як Ви будете робити ляльку, перехрестите її й скажіть ім'я хворого задом наперед. (Наприклад, замість «Надя» говорять «Ядан».) Потім роблять перенос хвороби із хворої на ляльку. Для цього кладуть ляльку в гробик і ховають, тим самим відводячи лихо від того, за ким уже прийшла смерть. Коли гробик будуть засипати землею, то говорять:

Иам, Иах (ім'я задом наперед),

Ці асмагай. Абракалам.

Дорогі мої учні, не слід дивуватися: мол, чому такі короткі заклинання? Це лише перший щабель вуду, уставши на яку Ви почнете довге сходження, поки, нарешті, не станете щирим майстром. Від того, наскільки сильно Ви хочете осягти магію, наскільки завзято готові працювати, буде залежати й те, які знання Ви знайдете

Загадкове і Таємниче:
Варто знати, що скарб ніколи не кладуть у землю в неділі, а також у святі й престольні свята Перш ніж покласти скарб на зберігання, пот
За старих часів на Русі під час воєн людей брали в повний (полон). Християнські знахарі вчили солдатів і простих людей молитві, що допо
Цю заговор читають перед тим, як відправитися в дорогу. Слова заговор наступні: Ідуть три сестриці, три тяжкі судьбици: Одна
Лист із Іркутська від Валеевой О. П.: «Я дякую Добродії Бога за те, що Ви візьмете мій лист у свої руки. Справа моє до Вас непросте, але в
З листа майстра Марії Пилипівни Ипатьевой: «Не знаю навіть, із чого почати, щоб Ви правильно зрозуміли всю сформовану ситуацію. Напев
Напередодні Великодня прочитайте особливу заговор над водою, який потім облийтеся з голови до ніг. Замовні слова такі: Зберіться, чот

Заговори