Придя в поле або в ліс за цілющими травами, не забудьте, що в цій справі також необхідно дотримувати своїх правил. Устаньте перед травою, що збираєтеся зірвати, на праве коліно, перехреститеся й скажіть:

Матінка Божа трава,

Не я тебе ростила,

Не я росою поливала,

Не я тебе сонечком витирала

Матерь Божа ходила,

Шовкові травушки народила,

Святою водою поливала,

Нам на допомогу давала

Від усякого болю й хворості,

Від переляку й ломоти,

Від колотья й нудоти

Господи, допоможи, Господи, благословися

В ім'я Батька й Сина й Святого Духа

Нині й прісно й повік. Амінь.

Загадкове і Таємниче:
Варто знати, що скарб ніколи не кладуть у землю в неділі, а також у святі й престольні свята Перш ніж покласти скарб на зберігання, пот
За старих часів на Русі під час воєн людей брали в повний (полон). Християнські знахарі вчили солдатів і простих людей молитві, що допо
Цю заговор читають перед тим, як відправитися в дорогу. Слова заговор наступні: Ідуть три сестриці, три тяжкі судьбици: Одна
Лист із Іркутська від Валеевой О. П.: «Я дякую Добродії Бога за те, що Ви візьмете мій лист у свої руки. Справа моє до Вас непросте, але в
З листа майстра Марії Пилипівни Ипатьевой: «Не знаю навіть, із чого почати, щоб Ви правильно зрозуміли всю сформовану ситуацію. Напев
Напередодні Великодня прочитайте особливу заговор над водою, який потім облийтеся з голови до ніг. Замовні слова такі: Зберіться, чот

Заговори