Раніше я вже писала про те, які замовні слова варто вимовляти, перш ніж зірвати лікарської трави

Сьогодні я хочу розповісти про деякі незвичайні трави. Я навчу Вас замовним словам, з якими варто підходити до таким незвичайним травам. Тоді, зірвавши їх, Ви будете впевнені в тім, що вони не втратили своєї чарівної сили

АБАДИЦА - росте в горах. Збирають її пізно восени; у чаклунстві застосовують для наведення прокльон на людину. Цю траву використовують не більше трьох разів вжизни.

АДАМОВА ГОЛОВА - найчастіше росте біля боліт. Над нею читають заговор на легкі пологи, доторкаючись нею до живота породіллі. Слова заговори такі:

Від Адама весь рід пішов, Піди й ти, плід, геть зі чрева.

АРТИШОК - у чаклунській справі служить для зняття прокльон на нестоячку або прокльон на блуд. Допомагає також у тому випадку, якщо чоловік перестав виконувати свій подружній борг. Збирають корінь артишоку, коли сонце перебуває в п'ятому знаку Терезів. Потім під час проведення обряду над артишоком вимовляють такі замовні слова:

Тіло біло, стій, не ламайся,

Перед жіночою похіттю не згинайся

Корінь із кореня в корінь перейде,

А мою плоть жоден чаклун не переб'є

Ключ, замок, мова. Амінь.

АРОНИЯ - збирають квітки рослини в другій чверті місяця від полудня до заходу сонця. Використовують у чаклунстві в якості оберега від злодіїв. Висушені квіточки заварюють і кидають у тім місці, що хочуть заговорити від крадіжки. заговор наступний:

Я есмь камінь, я есмь вогонь

Злодій, мого місця не торкни

Якщо ти, злодій, у це місце ввійдеш,

Ім'ям Аналої погибель знайдеш

Вогонь охопить, камінь задавить,

Злодія загинути змусить

В ім'я Батька й Сина й Святого Духа

Нині й прісно й повік. Амінь.

БЕЛАДОНА - знахарі кличуть цю траву «сонний одур». Знаючи особливе заклинання, вимовне над сонним одуром, можна навести на людину смертельне прокльон: людина ляже спати здоровим, але на ранок уже не прокинеться. Бабуся говорила, що це прокльон так само швидко й легко віднімає життя, як швидко й легко ножиці перерізують нитку. Збирають траву після заходу сонця

БУЗИНА ЧОРНА - відламують нижню гілку й ділять її на сім рівних частин. Потім кожною частиною доторкаються до людини, що хворіє водянкою, присуджуючи:

Мабуть, вода, сядь на прут,

Тебе до понеділка в будинок замкнуть

Піди, вода, сядь на прут,

Тебе до вівторка в будинок замкнуть і т. д.

Цей обряд проводять у будь-який день тижня. Квітками бузини чорної лікують пику й епілепсію

ВАЛЕРІАНА - якщо в середину рослини вбити осиковий кіл, читаючи при цьому особлива заговор, то можна навести на людину смертельне прокльон (його серце зупиниться). Корінь валеріани, що пролежав за іконою святого Георгія дванадцять днів, виліковує астму. Протягом цих дванадцяти днів хворий повинен читати молитву святому Георгію

Цікаво, що хімічний склад цієї рослини здатний сильно змінюватися залежно від умов виростання

ВЕРБЕНА - якщо взяти в праву руку листи вербени, підійти з нею до узголів'я постелі хворого людини й запитати його, як він себе почуває, то ответивший «добре» швидко поправиться, а ответивший «погано» незабаром випустить дух

Листи вербени беруть із собою в суд, щоб вирок не був суворий. Зберігають цю траву в тих будинках, де немає миру й згоди. У цьому випадку домашні стають більше терпимий друг до друга, чоловіки перестають лаятися по дрібницях

ВЕРОНИЯ БУХАРСЬКА - хто має цю рослину в будинку, у того завжди буде статок. Не можна нікому давати відростків цієї рослини, інакше наступить убогість

ГОЛУБЕЦЬ БОЛОТНИЙ - беруть із собою на полювання, присуджуючи:

Піду в ліс легко й сміло,

Повернуся з видобутком і цілий

Мисливця, що взяв із собою в ліс заговорену траву, не торкне жоден звір

ГЕРМАЛА ЗВИЧАЙНА(могильник) - цю траву вживають у чаклунстві для лікування хвороби Паркінсона. Траву збирають уночі, заздалегідь доглянувши місце, де вона росте. Збираючи, говорять:

Як земля під моєю ногою

Не колихнеться й не трясеться,

Так щоб і раб Божий (ім'я хворого)

Не трясся повік. Амінь.

Траву кладуть на сорок днів під постіль хворого. Звичайно після цього до людини вертається здоров'я

ДУРМАН ЗВИЧАЙНИЙ - той, хто зірве на смітнику ця рослина, одержить потужний оберіг. Для цього рослину сушать і ховають у полотняний маленький мішечок. Якщо цим мішечком чарівник доторкнеться до людини, то наведе на нього псую - і люди відвернуться від нещасного. Тіло його буде пахнути так неприємно, що люди не побажають із ним спілкуватися. І якими би кремами й парфумами він не користувався, від нього як і раніше буде пахнути, як від гнилого м'яса. Зрозуміло, що заговор, за допомогою якого наводять це прокльон, я розповідати не буду

ЕМУЛИЯ ЖОВТА - цю траву рвуть на Івана Купала й кладуть під поріг будинку свого ворога. Із цього моменту Ваш недруг буде харчувати до Вас тільки дружні почуття, а сам головне - ніколи не спробує нашкодити Вам. Зриваючи траву, скажіть:

Не тебе, емуля, зриваю,

А в ворога (ім'я) зло обриваю

В ім'я Батька й Сина й Святого Духа. Амінь.

ЖОВТУШНИК - щоб вилікувати рак печінки, знахарка повинна своїми руками зірвати цю траву. Зривають її до лементу півнів, при перших променях сонця. Проводячи травою по спині хворого, говорять:

Піди, рак, у поле,

Там тобі роздолля

ЗАЙЦЕГУБ ОП'ЯНЯЮЧИЙ - цією рослиною користуються при лікуванні алкогольної залежності. Звичайно його зашивають в одяг п'яниці зі словами:

Заєць вина не п'є,

До губи хмелю не несе,

Так і раб Божий (ім'я)

У рот хмільного не візьме

Ключ, замок, мова

Амінь. Амінь. Амінь.

ЗАМАНИХА ВИСОКА - це приворотна трава. Як пройде мимо полюбився Вам людина, махніть у його сторону травою так скажіть:

Ваб його, заманиха,

До мене, Божій рабі (ім'я). Амінь.

ЗВІРОБІЙ ПРОДІРЯВЛЕНИЙ - з нього плетуть вінок у ніч на Івана Купалу й кидають у воду, присуджуючи:

Мати швидка ріка, піщані береги,

Прийми від мене звіробій,

А мою туга^-засмучуй заспокойся

Роблять це ті люди, які ніяк не можуть забути покійних друзів і близьких

ЗОЛОТА РІЗКА - сильна чаклунська рослина, що захищає від ворогів, які наводять на Вас псую. Траву заговорюють і ховають у себе будинку. заговор такої:

Січи, різка, моїх ворогів,

Бий їх, різка, частіше січи,

А мене, рабові Божу (ім'я), захисти

Нині й прісно й повік. Амінь.

ЗОЛОТОТИСЯЧНИК - якщо цю траву зірвати на Трійцю й відстояти з нею в храмі всю службу, сховавши її на груди, а потім попаритися нею вночі в лазні, то обов'язково розбагатієш і будеш жити безбідно й безтурботно.

ІВАН-ТАК-МАРЬЯ - сорвавший цю траву на безіменній могилі після заходу сонця ніколи не буде пійманий владою й ворогами, пройде всюди непомічений і непочутий

ІВАН-ЧАЙ - у чаклунстві його використовували як засіб для наведення дурману, дрімоти, під час обробки глибокої рани у хворого (щось начебто анестезії). Завдяки особливому чаклунському обряду людин зовсім не почував болю й упадав у легкий транс на час лікування

КОМОКА-ТРАВА - неї збирають у Петров пост і окуривают нею мисливська зброя або рибальські снасті. У цьому випадку мисливець або рибалка ніколи не прийдуть додому голіруч. Під час окурювання читають таку заговор:

Святий Петро, беру я цю траву тобі в славу

Комока-Трава, прослав і мені повні засіки

Ключ, замок, мова

Амінь. Амінь. Амінь.

КОЧЕРИЖНИК - власник квіток цієї рослини завжди буде мати гроші

КАСАТИК - травичка для тих, чий чоловік небайдужий до жіновий статі. У цьому випадку зривають траву, присуджуючи:

Касатик мій, підемо до мене жити додому,

А с нами й чоловік мій, раб Божий (ім'я).

Доти, поки Ви будете цю заговорену траву тримати в будинку, Ваш чоловік не стане змінювати Вам

КОРОВНЯК - викопують його корінці й кладуть їх у хлів, щоб худобина була здорової й давала гарний приплід

КУКУШКИНИ СЛЬОЗИ - якщо в темну ніч приготувати відвар із цієї трави й, читаючи особливу заговор, вилити його на поріг людей, що скривдили Вас,, те Ваші вороги не будуть знати радості й щастя довгі двадцять літ

ОДОЛЕНЬ-ТРАВА - входить до складу багатьох колдовских зіль. Якщо, наприклад, у зілля проти раку, то заговор над нею читається наступний:

Одолень, здолай напасти,

Щоб рабі Божої (ім'я) від раку не пропасти

ПЛАКУН-ТРАВА - якщо повісити на шию хрест, вирізаний з кореня цієї трави, те жодна людина не скаже проти Вас жодного поганого слова й вороги будуть боятися Вас як вогню. Якщо ж плакун-траву змішати з одолень-травою, то можна приготувати приворотне зілля, яким потім обпоюють чоловіка, який хочуть бачити своїм чоловіком до кінця життя

ПЕРВОЦВІТ - дають молодій дружині, щоб вона швидше завагітніла й народила хлопчика. Замовні слова, що читаються над травою, що випливають:

Ева першого сина народила,

Так би першим кольором

И мене Богородиця нагородила

РАКОВІ ШЕЙКИ - ця трава допомагає в лікуванні раку. У цьому випадку, не зрізуючи її, читають таку заговор:

Піди, рак, з раби Божої (ім'я) на це растенье,

Всім чесним людям на удивленье,

А рабі Божої (ім'я) на спасенье. Амінь.

РУТА - це дивно потужна чаклунська трава. Збирають її пізньої восени, коли вдарить перший мороз, і зберігають під стрехой на даху. Вона оберігає всіх дітей, що живуть у будинку. Збирають траву з такими словами:

Ох ти, рута, я тобі кланяюся,

Я тебе зірву,

Я тебе в будинок принесуся

А ти, рута-мати,

Не давай моїх дитинок кривдити:

Ні знатному, ні жебракові,

Ні рідному й ні чужому

Ключ, замок, мова

Амінь. Амінь. Амінь.

РЕВЕНКА-ТРАВА - коли неї зривають, вона видає звук, схожий на плач. Скільки я неї збирала, стільки не переставала дивуватися, чуючи цей неприємний звук. Той, хто хоч раз надягне на шию сплетений з її вінок і проносить його до заходу сонця, ніколи не потоне

РОЗРИВ-ТРАВА - має велику чаклунську силу. Тільки зривати її потрібно в парний день, що збігається з повнею, рівно опівдні. За допомогою цієї трави можна посварити коханців і самих вірних друзів, навіть назавжди рассорить матір і дітей. Для цього читають над травою особлива заговор й доторкаються нею до людей, який бажають розлучити. Можна також заговорити цю траву на удачу й успіх, і тоді перед Вами будуть відкриватися будь-які двері

СФАГНУМ(мохи) - варять його 13 липня, присуджуючи:

Варю тебе, мохи, щоб злодій ніколи не зміг

У будинок мій увійти, добро моє винести

Нехай, злодій, твої ноги обм'якнуть і не підуть

Як м'який мохи, нехай мої слова злодія знайдуть,

Зварять його, кривдника мого

ТИРЛИЧ-ТРАВА - якщо правильно заговорити цю траву, то можна піднятися на саму вершину кар'єрних сходів або ж заручатися підтримкою сильних заступників. Для цього йдуть на старий цвинтар, де вже нікого не ховають, і рівно опівночі кладуть траву під ліву п'яту, читаючи при цьому наступна заговор:

Ви внизу, я вгорі,

Ви порох і земля, на мені терлич -

Корона моя

Слово моє міцно, справа моє чіпко.

Ключ, замок, мова

Амінь. Амінь. Амінь.

Зверніть увагу на те, що із собою на цвинтар нікого не можна брати, тому що в цьому випадку у Вас нічого не вийде

УДОД - за допомогою цієї трави наводять прокльон на безплідність, що практично вже неможливо буде вилікувати. Для цього над травою читають особлива заговор й підкидають її жертві

ФІАЛКА ТРИКОЛІРНА - її квітки варять у меді, читаючи особливу заговор, і годують людини, яку хочуть приворожити (любовні заговори дивитеся на сайті 1000 приворотів).

ЦИКУТА ОТРУТНА - з її допомогою наводять прокльон. Для цього, читаючи особливу заговор, в'яжуть кілька пучків трави й залишають їх у цвинтаря

ЧИСТОТІЛ - беруть із собою в суд, щоб виграти справа. Заговорюють тими заговорми, які є на сайті

ЧИСТЕЦЬ - заварюють і дають людині, що страждає заїкуватістю. Поки траву заварюють, читають наступну заговор:

Частини частіше мовою,

На словах не переривайся,

З Божою допомогою не заїкайся. Амінь.

ШИП-ДЕРЕВО - з її допомогою ставлять на солдатів оберіг від поранень

ЩИТОВНИК(папороть) - служить прекрасним оберегом (щитом) проти підступу недругів. Також він оберігає від наведення смертного прокльон. Зберігають заговорену траву в льосі свого будинку

ЕФЕДРА ГІРСЬКА - на убутному місяці обмахують нею епілептика або людей, схильних до судорог. Замічено, що після цього хворі видужують

ЯКОРЦИ СЛАНКІ - уночі готовлять відвар цієї трави, читаючи особливу заговор. Натирають відваром підошви свого чоловіка, щоб він не змінював Вам. заговор такої:

Раб Божий (ім'я), стелися переді мною,

Перед своею дружиною, рабою Божої (ім'я),

Як стелиться по землі якорица. Амінь.

Загадкове і Таємниче:
Варто знати, що скарб ніколи не кладуть у землю в неділі, а також у святі й престольні свята Перш ніж покласти скарб на зберігання, пот
За старих часів на Русі під час воєн людей брали в повний (полон). Християнські знахарі вчили солдатів і простих людей молитві, що допо
Цю заговор читають перед тим, як відправитися в дорогу. Слова заговор наступні: Ідуть три сестриці, три тяжкі судьбици: Одна
Лист із Іркутська від Валеевой О. П.: «Я дякую Добродії Бога за те, що Ви візьмете мій лист у свої руки. Справа моє до Вас непросте, але в
З листа майстра Марії Пилипівни Ипатьевой: «Не знаю навіть, із чого почати, щоб Ви правильно зрозуміли всю сформовану ситуацію. Напев
Напередодні Великодня прочитайте особливу заговор над водою, який потім облийтеся з голови до ніг. Замовні слова такі: Зберіться, чот

Заговори