Як розшифрувати сон? Дуже просто — по відчуттях. Якщо відчуття гарне — то й сон гарний. А от якщо вам потрібні подробиці, то отут прийде вивчити особлива мова сну — мова символів

Наш мозок ловить наші відчуття, далі він інтерпретує їх у відомі йому образи, користуючись бібліотекою нашої підсвідомості. І не завжди один і ті ж образи однакові для всіх людей. Так звані сонники — це спроби знайти універсальні, загальні для всього людства символи.

Що б було зрозуміло приведу приклад з мого життя. Мені сниться сон, я лечу й підбираю маленьких кошенят. Гарний сон? Відмінний. Від сну залишилися прекрасні відчуття, але що означають кошенята? Для мене це грошика. Так і трапилося, удень я зненацька одержав небагато грошей, було дуже приємно. Але якщо кошенята присняться вам? От отут ви повинні вивчити власну унікальну символіку. Може бути для вам кошенята це поцілунки із приємною людиною? Або це приємні вам діти? сон

Коли я бачу сон із символами які не знаю, я роблю так — намагаюся піймати асоціації. Із чим асоціюються той або інший символ у мене? Проговорюю побачений символ у слух, намагаюся продовжити асоціативний ряд. Як не дивно — допомагає

Розуміє існують універсальні символи. Цей феномен давно відомий у психології. Універсальні загальнолюдські символи можна й потрібно вивчати по сонниках і довідникам, але помнете, - універсальні схеми можуть не працювати у вашім конкретному випадку

Загадкове і Таємниче:
Не знаю,  чи кожний маг може це робити, але от «бабка» уміє  зняти будь-яке прокльон
Музика вітру! Гарна назва для дзвіночка й, здається, вся міць і первозданна сила вітру укладена
Прийшов час усвідомити, що хвороби наших тіл – це в першу чергу те, що ми заслужили. За законом Карми ми маємо те, що заслуговуємо.
Життя… Як багато в цьому слові. Хто ми? Навіщо ми? Що нас чекає? 3 вічних питання без відповіді. Турбота
Існує безліч способів очистити свій будинок від негативних енергопрограмм. Одним зі способів
Ви коли-небудь бачили літаючу тарілку? Якщо так, то вам дуже повезло. Деякі уфологи вважають, що НЛО є тільки вибраним.

Як правильно...