Щоб навчитися усвідомлених сновидінь, вам доведеться присвятити цьому багато часу й енергії.  На цю тему написано чимало книг тими, хто превстиг у цій області. Ми ж хочемо дати лише початкові рекомендації:

•  Заведіть щоденник сновидінь. Як тільки прокинетеся, відразу запишіть у нього свій сон.
•  Набравши біля двадцяти записів, спробуйте скласти карту місцевості сну.
•  Відзначайте ознаки сну, складіть каталог категорій.
•  Виберіть основну тематику ознак сну, його категорію.
• Понаблюдайте й визначите, як часто зустрічаються ознаки кожної з категорій (внутрішня поінформованість, дія, форма або обставини) і проаналізуйте їх з погляду частоти. Та категорія, що буде проявлятися у вас найчастіше й буде першої стояти на чолі списку, і є ваша основна категорія ознак сну на наступному етапі. Але якщо кілька категорій зустрічаються однаково часто, те виберіть ту, котра вам найбільше подобається.
•  Гарною вправою буде пошук ознак сну в стані пильнування.
•  Візьміть за звичку не тільки вночі, але й удень відзначати події, що відповідають ознакам сну вашої основної категорії. Приміром, якщо ця категорія - дія, то простежите за тим, що робите ви, що роблять інші люди, тварини, предмети й машини. Уважно придивляйтеся до звичайних речей у реальному світі. Тим самим ви допоможете собі краще й швидше дізнаватися незвичайні речі у світі сну.
• Тестируйте реальність. Суть полягає в наступному: Протягом усього дня тримаєте при собі який-небудь текст. Щоб перевірити ступінь реальності, у якій ви перебуваєте, прочитайте цей текст, потім подивитеся куди-небудь убік і назад на напис. Якщо слова міняються або виглядають якось незвичайно те, швидше за все, ви спите. Якщо ж букви стабільні й не змінилися, значить ви бодрствуете. Якщо ви впевнені, що не спите, скажіть собі: "Я не сплю зараз, але якби спала, як би це виглядало?" Постарайтеся більш яскраво уявити собі, що ви спите. Уявите, що ваше оточення мінливо, слова міняються, предмети трансформуються, що ви починаєте злітати над землею. Створіть усередині себе відчуття, що ви в сні. Потім, виберіть те, що ви хотіли б зробити в наступному усвідомленому сні. Це може бути політ, розаговір з кимсь або просте дослідження миру сновидінь. Продовжуючи представляти, що ви спите, спробуйте виконати намічене для себе в наступному сні.
•  Тестування реальності виконуйте регулярно кілька разів у день. Тренуйте себе, майте намір на усвідомлене сновидіння, придумуйте свої різні трюки, і мир снів підкориться вам


Загадкове і Таємниче:
Не знаю,  чи кожний маг може це робити, але от «бабка» уміє  зняти будь-яке прокльон
Музика вітру! Гарна назва для дзвіночка й, здається, вся міць і первозданна сила вітру укладена
Прийшов час усвідомити, що хвороби наших тіл – це в першу чергу те, що ми заслужили. За законом Карми ми маємо те, що заслуговуємо.
Життя… Як багато в цьому слові. Хто ми? Навіщо ми? Що нас чекає? 3 вічних питання без відповіді. Турбота
Існує безліч способів очистити свій будинок від негативних енергопрограмм. Одним зі способів
Ви коли-небудь бачили літаючу тарілку? Якщо так, то вам дуже повезло. Деякі уфологи вважають, що НЛО є тільки вибраним.

Як правильно...