Ваш кар'єрний ріст для вас болюче питання? Ви вже давно чекаєте підвищення, а воно обходить вас стороною? Ви, як ніхто іншої, гідні наступного щабля кар'єри, а замість вас призначають нічим не примітного колегу? Можливо, вся причина невдач тільки в неправильному напрямку енергії, що оточує вас. Виправити таку ситуації можна правильним використанням талісманів і атрибутів фен-шуй.

фен-шуй Переконатися в цьому мені допоміг випадок з життя. Чекали неминучого й відчутного підвищення чоловіка. Проходило час, але завжди щось заважало: те в черговий раз мінялося керівництво, то перебував неведомо звідки більше гідний конкурент, то справа відкладалася до «після свят», а потім до наступних свят. Так пройшло півроку. Нерви чекаючи довгоочікуваного підвищення стали пошаливать. Адже причини, по яких щораз відкладалося підвищення, були незначні,  і їх було занадто багато для того, що б хоч одна з них була більше - менш вагомою. А підвищення все не було.
 И от як те раз, 28 березня,  по внутрішньому натхненню я роздрукувала з інтернету фото гарних хмарочосів, сходів, і високих мостів. Запакувавши їх у строгі рамочки, повісила на північну стіну будинку.
31 березня прийшов чоловік з роботи. І із захованою посмішкою вимовив : «Я - директор…».
Отож, по фен-шуй саме північна сторона вашого будинку відповідає за ваш кар'єрний ріст. Накопичення полиць, меблів, дрібничок задає невірний плин енергії у вашім будинку. Для того, що б одержати довгоочікуване підвищення, необхідно розмістити талісмани, відповідальні за кар'єрний ріст правильно. До таких талісманів ставляться картини із зображенням високих будинків, сходів, мостів

Якщо повісити такі картини на північну сторону вашого будинку, правильно спрямована енергія фен-шуй допоможе вам у кар'єрному просуванні. Якщо такі картинки повісити драбинкою, то підвищення буде повільним, але стабільним. Якщо «стовпчиком», одна над іншою, підвищення відбудеться дуже швидко.

Загадкове і Таємниче:
Не знаю,  чи кожний маг може це робити, але от «бабка» уміє  зняти будь-яке прокльон
Музика вітру! Гарна назва для дзвіночка й, здається, вся міць і первозданна сила вітру укладена
Прийшов час усвідомити, що хвороби наших тіл – це в першу чергу те, що ми заслужили. За законом Карми ми маємо те, що заслуговуємо.
Життя… Як багато в цьому слові. Хто ми? Навіщо ми? Що нас чекає? 3 вічних питання без відповіді. Турбота
Існує безліч способів очистити свій будинок від негативних енергопрограмм. Одним зі способів
Ви коли-небудь бачили літаючу тарілку? Якщо так, то вам дуже повезло. Деякі уфологи вважають, що НЛО є тільки вибраним.

Як правильно...